HABERLERÖZEL HABERTRANSFERLER

ÖZENÇ AKDAĞ HARMANDALI’DA…

Harmandalı Spor dış transferde Fenerbahçe ve Göztepe formaları giyen Özenç AKDAĞ ’ı kadrosuna dahil etti.

2023-2024 sezonunda Süper Amatör lig 1.Grupta mücadele edecek Harmandalı spor yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor…

İzmir Taner Savut 1.Amatör küme 2.gruptan namağlup Süper amatör lige çıkan, geçtiğimiz sezon adından çok söz ettiren bu sezon İzmir süper amatör lig 1.grupta mücadele edecek Harmandalı spor , hem sezon hazırlıklarına hem de transferlerine devam ediyor. Süper amatör lige süper bir başlangıç yapmak isteyen Harmandalı spor , Fenerbahçe ve Göztepe formalarını giyen 1999 doğumlu başarılı sağ bek ve kanat oyuncusu Özenç AKDAĞ’ı renklerine bağladı.

Kulüp tesislerinde yapılan imza töreninde Başkan Seçkin ALBAZ ve yeni transfer Özenç AKDAĞ hazır bulundu.

ÖZENÇ AKDAĞ ” HEDEFLERİM DOĞRULTUSUNDA HARMANDALI SPOR’DAYIM…”

İmza sonrası çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten genç, başarılı sağ bek oyuncusu Özenç AKDAĞ yaptığı açıklamada ; “Harmandalı spor Kulübü’nün bir parçası olduğum için mutluyum. Takım arkadaşlarımla birlikte hedefimiz olan Bir üst Lig’e çıkmak istiyoruz. Harmandalı spor Kulübü’nün hedefleri ve projeleri beni çok etkiledi. Hep birlikte başarmak ve hedeflerim doğrultusunda buradayım. Başta Seçkin başkanımız ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun “ ifadelerini kullandı.

BAŞKAN SEÇKİN ALBAZ; “ÖZENÇ’İ KADROMUZA KATTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ…”

Başkan ALBAZ “Çok yerinde ve güzel transferlerimiz ile sezon hazırlıklarımız devam ediyor. Genç ve başarılı oyuncu Özenç AKDAĞ kardeşimize ailemize Hoş geldin diyoruz. Onu kadromuza dahil ettiğimiz için mutluyuz. Enerjisiyle takımımıza güç katacaktır. Kendisine Harmandalı spor Kulübümüzün formasıyla yeni sezonda başarılar diliyorum.“ şeklinde konuştu.

ÖZENÇ AKDAĞ KİMDİR ?

16 Temmuz 1999 İZMİR Doğumlu olan başarılı oyuncu Özenç AKDAĞ, Futbola Güzeltepe Gençlikspor’da başladı. 4 sezon burada futbol oynayan sağ kanat oyuncusu sırasıyla ; FENERBAHÇE A.Ş. (3 SEZON), GÖZTEPE A.Ş. (2 SEZON), DENİZLİ SARAYKÖY SPOR, GÜZELTEPE GENÇLİK SPOR, ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR (2 SEZON) VE KIRIKKALEGÜCÜ SPOR KULÜBÜ formalarını terletti.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.