ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

AKADEMİYE 4 OYUNCU…

Manisa FK, Akhisar Yıldırımspor’dan 4 oyuncuyu Akademisine kattı…

Manisa Futbol Kulübü Akademisi, Manisalı genç yetenekleri bünyesine katmaya devam ediyor. Manisa FK Akademi, Akhisar Yıldırımspor’dan 4 genç yetenek ile sözleşme imzaladı.

Manisa Futbol Kulübü, A Takıma ve Türk futboluna oyuncu kazandırma hedefini sürdürüyor. Daha önce Mehmet Uysal, Yiğit Kerem Ayberk Karapo ve Arda Çolak gibi genç yetenekleri A Takıma kazandıran Manisa FK Akademi 4 genç yeteneği daha bünyesine kattı. Akhisar Yıldırımspor’dan 2010 doğumlu forvet oyuncusu Güray Hersek, 2010 doğumlu defans oyuncusu Yağız Yollar, 2009 doğumlu sağ bek oyuncusu Arda Solak ve 2010 doğumlu defans oyuncusu Fuat Uçar’ı Akademiye dahil etti.

Halil Onultmak Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Akademi İdari Direktörü Alparslan Kaya, Elit Gruplar ve Futbol Okulları Sorumlusu Akif Taşçı, Akhisar Yıldırımspor Teknik Sorumlusu Bülent Açıkgöz ve sporcu aileleri katıldı.

Kaya, “İlçelerimizdeki sporcuları yakından takip ediyoruz”
İmza töreninde konuşan Akademi İdari Direktörü Alparslan Kaya, “Manisa Futbol Kulübü olarak akademimize değerli yetenekleri kazandırmaya devam ediyoruz. Genç yeteneklerin Akademimize dahil olması için çalışmalarımız devam ediyor. Manisa Yıldızspor dan Akademimize kattığımız 4 futbolcunun ardından şimdi de Akhisar Yıldırımspor’ dan 4 değerli genç sporcuyu daha Akademimize kazandırdık. İlçelerimizdeki sporcuları yakından takip ediyoruz. İlerleyen süreçte farklı ilçelerimizden yetenekli sporcuları Akademimize kazandıracağız. Sporcuların Akademimize katılmasında bize destek olan Akhisar
Yıldırımspor Kulüp Başkanı Hüseyin Sultan ve Teknik Sorumlusu Bülent Açıkgöz başta olmak üzere Akhisar Yıldırımspor Kulübü’ne, antrenörlerine, bizi tercih eden futbolcularımızın ailelerine Manisa Futbol Kulübü adına teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.