HABERLERÖZEL HABER

ALTINORDU SEZONU AÇTI…

SEZONUN İLK ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu, yeni sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Ufuk Kahraman yönetiminde Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde yapılan çalışma öncesinde Başkan Seyit Mehmet Özkan, Altınordu Futbol Akademisi yöneticileri ve antrenörleri ile Altınordu taraftarları takıma  başarı dileklerinde bulundu. Futbolcular yeni sezon fotoğraflarını çektirdikten sonra sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

SEYİT MEHMET ÖZKAN: KADROMUZU KORUMAMIZ BÜYÜK AVANTAJ

A Takımı sezon açılışında yalnız bırakmayan ve Altınordu TV’ye açıklamalarda bulunan Başkan Seyit Mehmet Özkan, yeni sezonun tüm futbol camiasına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Özkan, “Bütün dünyayı kavuran pandemiden çıkıldı. Dünya hem ekonomik hem sosyal kriz içinde. İnsanların eğlencelere de vakit ayırması lazım. Futbol da bu işin en popüler eğlence taraflarından birisi, büyük sıkıntıların yaşanmadığı bir sezon diliyorum” dedi.

Seyit Mehmet Özkan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçen yılki kadromuzu neredeyse koruduk. Aynı kadroyla devam edeceğiz, bunun avantajını kullanacağız. Geçen seneki kadromuzdan Recep Aydın ayrıldı. Hüsamettin Yener’in durumu henüz net değil. Niğde’de kiralık oynayan Alperen Selvi ve Emre Oymak kadromuza geri döndü. Bertuğ Bayar’ı kadromuza dahil ettik. Bunun yanında kadromuzda yer alan 15 tane Öz Kaynak Sistemi oyuncumuz bu yıl biraz daha tecrübelendiler. Takıma daha da uyum sağladılar”

AYNI PERFORMANSI BEKLİYORUM

Başkan Özkan, Altınordu’nun yeni sezon hedefini ise şöyle açıkladı: “Geçen yıl sezonun son 11 haftalık bölümünde muhteşem bir performans göstermiştik. Aynı performansı göstermek istiyoruz. 5 yabancı oyuncunun oynatıldığı ligimizde yine bu toprakların çocuklarına güvenerek yolumuza devam edeceğiz. Bu toprakların çocuklarına güveniyoruz. Hedefimiz ilk 6 içinde yer almak. Athletic Bilbao olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.