Son 1Hafta Kaldı…

AVNİ YELKENBİÇER” İzmir U16 Liginde, haftanın maçları Oynandı…

Grup maçlarında son haftaya girilirken, maçlar tüm heyecanıyla oynanmaya devam ediyor…

16 grupta 133 takım ve 3 bine yakın sporcu ve yönetici liglerde heyecan ve mutluluğu yaşamaya devam ediyor…

Şampiyonlar ve Play-Off’a kalanlar belli olmaya başladı…

Bugün gruplarında oynanan 13.hafta ve 17.hafta maçları sonrası şu ana kadar alınan sonuçlar şu şekilde oluştu ;

A GRUBU

  • ALİAĞA FUTBOL A.Ş. – AĞA SPOR
  • FOÇA BELEDİYE SPOR 1 – 3 BERGAMA BELEDİYE SPOR
  • BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 0 – 3 (HÜKMEN)DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
  • DİKİLİ BELEDİYE SPOR 3 – 1 BERGAMA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ

B GRUBU

  • ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 6 – 0 ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
  • ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)DADAŞ SPOR
  • EGEKENT GENÇLİİK 0 – 3 (HÜKMEN)ULUKENT GENÇLİKSPOR
  • KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 0 – 1 GÜZELTEPE GENÇLİK

C GRUBU

  • DEDEBAŞI SPOR 3 – 2 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
  • YEŞİLTEPE SPOR – DENİZ SPOR
  • FİKRİ ALTAY SPOR – TELLİBAHÇE SPOR
  • MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 0 – 5 İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ

D GRUBU

  • BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ 2 – 2 BAYRAKLI ÖZGÜR FK
  • NAFİZ GÜRMAN SPOR KULÜBÜ – KARŞIYAKA BELEDİYE SPOR
  • KARŞIYAKA YALI SPOR 0 – 7 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR
  • ONUR GENÇLİK SPOR 0 – 8 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR

E GRUBU

  • 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR – BAYRAKLI BELEDİYE SPOR
  • YENİ EVKA-4 SPOR 0 – 4 BORNOVA HİTAB SPOR
  • CEYLAN SPOR 0 – 6 BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR
  • YOL SPOR 2 – 0 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.

F GRUBU

  • ALTINDAĞ SPOR 0 – 9 BORNOVA 1881 SPOR
  • İZMİR BARBAROS SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
  • GENÇ ÖZGÜR SPOR 1 – 1 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
  • İZMİRGÜCÜ SPOR 5 – 1 ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR

G GRUBU

  • BORNOVA ATA SPOR 1 – 1 BORNOVA KANDERE SPOR
  • ÖZÇAMDİBİ SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ
  • İLKADIM SPOR (HÜKMEN)3 – 0 ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR
  • ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK (HÜKMEN)- (HÜKMEN)IŞIKKENTGÜCÜ SPOR

H GRUBU

  • ALTINIRMAK SPOR 1 – 7 ARMUTLU SPOR
  • SÜTÇÜLER SPOR – BORNOVA BELEDİYE SPOR
  • PINARGÜCÜ SPOR 6 – 0 DOĞANLAR SPOR
  • ULUCAK SPOR 3 – 2 KEMALPAŞA 1923 SPOR

I GRUBU

  • ÇAMDİBİ SPOR – ÜLKÜ SPOR
  • NALDÖKENGÜCÜ SPOR 1 – 5 GÖKOVA SPOR
  • İZMİR BELEDİYE SPOR 5 – 1 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
  • TOROSGÜCÜ SPOR 2 – 1 İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSK

J GRUBU

  • GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPOR 5 – 0 İZMİR DEMİR SPOR
  • EFELERGÜCÜ SPOR (HÜKMEN)3 – 0 KONAK BELEDİYE SPOR
  • 1925 GENÇLİK VE SPOR 1 – 2 İZMİR ATİLLA SPOR
  • 1923 ALSANCAK SPOR (HÜKMEN)3 – 0 TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946

K GRUBU

  • ESKİ İZMİR GENÇLİK 0 – 3 (HÜKMEN)İZMİR 1461 SPOR
  • TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR 0 – 5 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
  • SMYRNA ATLETİK SPOR – KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR
  • YEŞİLYURT SPOR 2 – 3 LİMONTEPE GENÇLİKSPOR

L GRUBU

  • BUCA BELEDİYE SPOR (HÜKMEN)3 – 0 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR
  • MİNİKORDU SPOR – İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
  • ŞİRİNYER SPOR 0 – 0 İZMİRSPOR
  • ÖZEN SPOR 3 – 1 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ

M GRUBU

  • 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR 3 – 2 BUCA EFELER SPOR
  • EVKA-1 SPOR 3 – 1 BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK
  • İŞÇİEVLERİ SPOR 0 – 2 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
  • KURUÇEŞME SPOR 5 – 0 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.

N GRUBU

  • BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ 1 – 2 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ
  • SARNIÇ GENÇLİKSPOR 3 – 2 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
  • MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR 2 – 1 HİLAL SPOR
  • SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR – KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR

O GRUBU

  • ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR – MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR
  • TORBALIGÜCÜ GENÇLİK 2 – 0 ÖDEMİŞ SPOR
  • TİRE BELEDİYE SPOR (HÜKMEN)3 – 0 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR
  • TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR – TİREGENÇ 1970 SPOR

P GRUBU

  • BALÇOVA SPOR (HÜKMEN)3 – 0 ALAÇATI SPOR
  • URLA BELEDİYESİ SPOR – ÇEŞME BELEDİYE SPOR
  • EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 – 1 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR
  • NARLIDERE BELEDİYE SPOR 0 – 6 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR

Sonuçları Olmayan Maçlar Oynanmaya devam ediyor. Sıcak sonuçlar geldikçe yayınlamaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.