ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

FUTBOLDAN SONRA, VOLEYBOL…

Ulucak Spor, Voleybol’da Start Verdi…

İzmir Amatör spor kulübü olarak futbolda dikkat çeken Ulucak spor , sporun tüm branşlarında hizmet vermek için kolları sıvadı. Futboldan sonra Voleybol olarak da gençlere spor adına faaliyetlerine başladı.

Ulucak spor başkanı Yusuf DEMİR konu hakkında yaptığı açıklamada ; Ulucak Spor olarak Ulucak halkına hizmet vermek için tüm gücümüzle devam ediyoruz küçük kız çocuklarımızın mutluluğu için her daim her zaman çalışmaya hazırız. Bize destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Ulucak Spor kulübünün futbol takımları hocası Ahmet Deniz KAYALI ” Futbol hocası olarak Ulucak spor Voleybol alt yapılarına başladığımızda inanılmaz heyecanlandım. Çok mücadele verdiğimiz Voleybol alt yanımızda başarımızla dillerde olmaya çalışacağız. Kız çocuklarımızın mutluluğu bizleri onurlandırdı ve her şey Ulucak halkı için.” ifadelerini kullandı.
Yönetici Adnan TEKİN ; Ulucak spor voleybol altyapıları ile yolumuz aydınlık dolu. Şimdi küçük kız çocuklarımız için daha iyisini yapabilmek için mücadele vereceğiz. ” dedi.
Yönetici Veli BİÇERPANLI ; Ulucak spora yakışanı yapmak için mücadelemize devam ediyoruz. Voleybol alt yapımız bize çok şeyler katacak . Çok iyi sporcularımız olacak ve ses getirmeye hazırız. ” dedi.
Kuübün Voleybol Hocası İsa Burak YAYLA ; “Yıllardır voleybol içinde bulunmaktayım . Bizler öğrencilerimiz için bildiklerimizi öğretme yolundayız . Ulucak spor voleybol takımını iyi yerlerde olacağını düşünüyoruz .Çok çalışma peşindeyiz. Ulucak spora ve başkanımıza ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı .

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.