SON DAKİKA

Genel Kaptan Haydar Çiçek; “Aile ortamı içerisinde başarı kaçınılmaz oluyor”

KARABAĞLAR FK GENEL KAPTANI HAYDAR ÇİÇEK;

“ Bu işin olmazsa olmazı istikrardır. 4 yıldır aynı hoca ile yola devam ediyoruz. Amatörde yok denecek kadar azdır bu istikrar. Aile ortamı içerisinde başarı kaçınılmaz oluyor…”

Rekorların takımı olarak ikinci defa namağlup şampiyonluğunu ilan eden Karabağlar FK genel kaptanı Haydar Çiçek sayfamıza özel açıklamalarda bulundu. “HEM SAHA İÇİNDE, HEM SAHA DIŞINDA İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM..”

Genel kaptan Haydar Çiçek, 4 yıldır istikrarlı bir başarı yakaladıklarını ve bu başarının BAL ligi ile sonuçlanmasını istediklerini belirtti.İlk defa basına konuştuğunu ve gelen şampiyonluklarda neler yaşadığını anlatan Haydar Çiçek sözlerine şu şekilde devam etti ;“Bu hikâye 2016 yılında Karabağlar 35 Esnaf sporun kurulmasıyla başladı. 2019 -2020 sezonunda ben başkanlığa adayım diyen Nejat Kunal kulübün adını Karabağlar FK olarak değiştirdi. Kulübe başkan oldu ve bundan sonra başarı adım adım gelmeye başladı.Tabi ki kulübün başında iki yıldır görev yapan hoca Göksel Demirel’le yola devam edildi.Başarının iki mimari işin başında. Saha yok tesis yok haftada 2 antrenmanla .başarı nasıl gelecek… Bundan sonra devreye Göksel Demirel giriyor .İki gün büyük saha iki gün halı sahada takımı hazır tutar. Birde bunların başında bir dediğini iki etmeyen amatörü profesyonelce yöneten başkan Nejat Kunal başkan oldumu zaten başarının kaçınılmaz gelecektir.Bize de genel kaptan olarak abilik görevi düşmektedir. Onu da bu işi seven herkes yapar zaten… Bu işin olmazsa olmazı istikrardır. 4 yıldır aynı hoca ile yola devam ediyoruz… Amatörde belki de yok denecek kadar azdır bu istikrar. Birde aile ortamı içerisinde ,bunlara güven uyum dayanışma ve çok çalışma eklenince başarı kaçınılmaz oluyor…Bizlere iki sezondur namağlup şampiyonluğu sunan başta başkanı, hocası , yöneticisi ve en önemlisi aslan yürekli futbolcu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum …Allah hepsinden razı olsun…”

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.