U17 LİGİNDE İLK HAFTA…
2022-2023 sezonu, İzmir U17 Liginde ilk hafta maçları tüm heyecanıyla oynandı.
13 Grup ve 130 takım ile başlayan ligde takımlar bu hafta ilk maçlarını oynandı. 07-08 OCAK-2023 tarihlerinde , İZMİR U17 LİGİ , 2022-2023 SEZONU yılın ilk hafta oynanan maçlarının sonuçları ve puan durumları şu şekilde oluştu ;
1.GRUP
- ALİAĞA KÖRFEZ SPOR – ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
- BERGAMA BELEDİYE SPOR 4 – 2 AĞA SPOR
- BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 3 – 0 FOÇA BELEDİYE SPOR
- BERGAMA YILDIZLAR SPOR 2 – 2 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
- DİKİLİ BELEDİYE SPOR – KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR
- 1 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ – 3
- 2 BERGAMA BELEDİYE SPOR – 3
- 3 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ – 1
- 4 BERGAMA YILDIZLAR SPOR – 1
- 5 DİKİLİ BELEDİYE SPOR – 0
- 6 ALİAĞA KÖRFEZ SPOR – 0
- 7 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. – 0
- 8 KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR – 0
- 9 AĞA SPOR – 0
- 10 FOÇA BELEDİYE SPOR – 0
2.GRUP
- ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 1 – 8 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
- ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 2 – 6 ASARLIK GENÇLİK SPOR
- DADAŞ SPOR 9 – 0 KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR
- GÜZELTEPE GENÇLİK 9 – 1 HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR
- HARMANDALI SPOR 0 – 5 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
- 1 DADAŞ SPOR – 3
- 2 GÜZELTEPE GENÇLİK – 3
- 3 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR – 3
- 4 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR – 3
- 5 ASARLIK GENÇLİK SPOR – 3
- 6 ÇİĞLİ MALTEPE SPOR – 0
- 7 HARMANDALI SPOR – 0
- 8 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR – 0
- 9 HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR – 0
- 10 KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR -0
3.GRUP
- DENİZ SPOR 3 – 0 DEDEBAŞI SPOR
- EGEKENT GENÇLİK SPOR 2 – 2 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
- FİKRİ ALTAY SPOR – TELLİBAHÇE SPOR
- KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 4 – 1 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR
- KARŞIYAKA YALI SPOR 3 – 0 YEŞİLTEPE SPOR
- 1 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR – 3
- 2 DENİZ SPOR – 3
- 3 KARŞIYAKA YALI SPOR – 3
- 4 EGEKENT GENÇLİK SPOR – 1
- 5 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR – 1
- 6 FİKRİ ALTAY SPOR – 0
- 7 TELLİBAHÇE SPOR – 0
- 8 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR – 0
- 9 DEDEBAŞI SPOR – 0
- 10 YEŞİLTEPE SPOR – 0
4.GRUP
- BAYRAKLI ÖZGÜR FK 4 – 1 BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ
- BORNOVA BELEDİYE SPOR 0 – 0 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR
- BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR 3 – 3 NAFİZ GÜRMAN SPOR
- BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. 0 – 12 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR
- BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR 3 – 0 ONUR GENÇLİK SPOR
- 1 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR – 3
- 2 BAYRAKLI ÖZGÜR FK – 3
- 3 BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR – 3
- 4 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR – 1
- 5 NAFİZ GÜRMAN SPOR – 1
- 6 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR – 1
- 7 BORNOVA BELEDİYE SPOR – 1
- 8 BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ – 0
- 9 ONUR GENÇLİK SPOR – 0
- 10 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.- 0
5.GRUP
- BORNOVA 1881 SPOR 2 – 1 ARMUTLU SPOR
- BORNOVA HİTAB SPOR 2 – 1 ALTINDAĞ SPOR
- BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 0 – 1 ÖZÇAMDİBİ SPOR
- ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 1 – 1 GÖKOVA SPOR
- GENÇ ÖZGÜR SPOR 0 – 3 BORNOVA KANDERE SPOR
- 1 BORNOVA KANDERE SPOR – 3
- 2 BORNOVA 1881 SPOR – 3
- 3 BORNOVA HİTAB SPOR – 3
- 4 ÖZÇAMDİBİ SPOR – 3
- 5 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ – 1
- 6 GÖKOVA SPOR -1
- 7 ARMUTLU SPOR – 0
- 8 ALTINDAĞ SPOR – 0
- 9 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR – 0
- 10 GENÇ ÖZGÜR SPOR – 0
6.GRUP
- KEMALPAŞA 1923 SPOR 1 – 2 İZMİRGÜCÜ SPOR
- MEVLANA KONURCA SPOR 2 – 1 İZMİR BARBAROS SPOR
- PINARGÜCÜ SPOR 2 – 1 İLKADIM SPOR
- ULUCAK SPOR – ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK
- YOL SPOR 0 – 7 BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR
- 1 BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR – 3
- 2 İZMİRGÜCÜ SPOR – 3
- 3 MEVLANA KONURCA SPOR – 3
- 4 PINARGÜCÜ SPOR – 3
- 5 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK – 0
- 6 ULUCAK SPOR – 0
- 7 İLKADIM SPOR – 0
- 8 KEMALPAŞA 1923 SPOR – 0
- 9 İZMİR BARBAROS SPOR – 0
- 10 YOL SPOR – 0
7.GRUP
- 1923 ALSANCAK SPOR 0 – 2 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR
- 1925 GENÇLİK VE SPOR 0 – 2 ÇAMDİBİ SPOR
- EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 – 6 ALTINIRMAK SPOR
- GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR – ÜLKÜ SPOR
- GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 0 – 4 İZMİR DEMİR SPOR
- 1 ALTINIRMAK SPOR – 3
- 2 İZMİR DEMİR SPOR – 3
- 3 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR – 3
- 4 ÇAMDİBİ SPOR – 3
- 5 GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR – 0
- 6 ÜLKÜ SPOR – 0
- 7 1925 GENÇLİK VE SPOR – 0
- 8 1923 ALSANCAK SPOR – 0
- 9 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR – 0
- 10 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ – 0
8.GRUP
- İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR 15 – 1 ESKİ İZMİR GENÇLİK
- İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 9 – 0 DÖRTYOL SPOR
- KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ 0 – 3 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
- TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR 2 – 2 ŞİRİNYER SPOR
- ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR – LİMONTEPE GENÇLİKSPOR
- 1 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR – 3
- 2 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK – 3
- 3 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR – 3
- 4 ŞİRİNYER SPOR – 1
- 5 TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR – 1
- 6 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR – 0
- 7 LİMONTEPE GENÇLİKSPOR- 0
- 8 KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ – 0
- 9 DÖRTYOL SPOR – 0
- 10 ESKİ İZMİR GENÇLİK 0
9.GRUP
- İZMİRSPOR 5 – 0 İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ
- KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 9 – 0 İZMİR 1461 SPOR
- KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR 1 – 0 SMYRNA ATLETİK SPOR
- KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 2 – 0 MİNİKORDU SPOR
- KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK 3 – 0 YEŞİLYURT SPOR
- 1 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ – 3
- 2 İZMİRSPOR – 3
- 3 KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK – 3
- 4 KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 1- 3
- 5 KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR – 3
- 6 SMYRNA ATLETİK SPOR – 0
- 7 MİNİKORDU SPOR – 0
- 8 YEŞİLYURT SPOR – 0
- 9 İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ – 0
- 10 İZMİR 1461 SPOR 0
10.GRUP
- BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 3 – 3 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
- GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. 0 – 1 BUCA EFELER SPOR
- GÜRALTAY SPOR 4 – 1 ÖZEN SPOR
- İŞÇİEVLERİ SPOR 0 – 2 KURUÇEŞME SPOR
- KOZAĞAÇ SPOR 1 – 15 EVKA-1 SPOR
- 1 EVKA-1 SPOR – 3
- 2 GÜRALTAY SPOR – 3
- 3 KURUÇEŞME SPOR -3
- 4 BUCA EFELER SPOR – 3
- 5 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR – 1
- 6 BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK – 1
- 7 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. – 0
- 8 İŞÇİEVLERİ SPOR – 0
- 9 ÖZEN SPOR – 0
- 10 KOZAĞAÇ SPOR – 0
11.GRUP
- GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ 1 – 7 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ
- GAZİEMİR GENÇLİK 5 – 1 BORNOVA ATA SPOR
- GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK 0 – 3 BUCA BELEDİYE SPOR
- SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR 2 – 6 MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR
- SARNIÇ GENÇLİKSPOR 6 – 2 HİLAL SPOR
- 1 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ -3
- 2 MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR – 3
- 3 SARNIÇ GENÇLİKSPOR – 3
- 4 GAZİEMİR GENÇLİK – 3
- 5 BUCA BELEDİYE SPOR – 3
- 6 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK – 0
- 7 HİLAL SPOR – 0
- 8 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR – 0
- 9 BORNOVA ATA SPOR – 0
- 10 GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ- 0
12.GRUP
- KİRAZ 1 EYLÜL SPOR 1 – 5 BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ
- ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR 0 – 4 BAYINDIR SPOR
- ÖDEMİŞ SPOR 2 – 0 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR
- TİRE 2021 FK 1 – 6 TİREGENÇ 1970 SPOR
- TİRE BELEDİYE SPOR 3 – 2 TORBALI SPOR
- 1 TİREGENÇ 1970 SPOR – 3
- 2 BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ – 3
- 3 BAYINDIR SPOR – 3
- 4 ÖDEMİŞ SPOR – 3
- 5 TİRE BELEDİYE SPOR – 3
- 6 TORBALI SPOR – 0
- 7 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR – 0
- 8 KİRAZ 1 EYLÜL SPOR – 0
- 9 ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR – 0
- 10 TİRE 2021 FK – 0
13.GRUP
- YELKİ SPOR 2 – 5 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
- BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 4 – 1 URLA BELEDİYESİ SPOR
- SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR 3 – 1 BALÇOVA SPOR
- ÇEŞME BELEDİYE SPOR 1 – 1 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR
- 1 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ – 3
- 2 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL – 3
- 3 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR – 3
- 4 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR – 1
- 5 ÇEŞME BELEDİYE SPOR -1
- 6 GÜMÜLDÜR SPOR – 0
- 7 BALÇOVA SPOR – 0
- 8 YELKİ SPOR – 0
- 9 URLA BELEDİYESİ SPOR – 0
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE