HAFTA SONU HEYECANI
U15 VE U17 LİGLERİ SAHAYA ÇIKIYOR…
İZMİR İLİ 09.01.2024 – 19.01.2024 TARİHLERİ ARASINDA OYNANACAK OLAN MÜSABAKA PROGRAMI BELLİ OLDU…
10.01.2024 – ÇARŞAMBA | ||||
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR | EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR | 14:00:00 | ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK | BAHÇELİEVLER SPOR | 15:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ | BUCA BELEDİYE SPOR | 18:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BALÇOVA SPOR | GÜMÜLDÜR SPOR | 15:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BEYDAĞ BELEDİYESPOR | 1925 GENÇLİK VE SPOR | 15:00:00 | BEYDAĞ SAHASI |
TFF U17 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | BODRUM SPOR AŞ. | 12:00:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. | ULUCAK SPOR | 14:00:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. | KURUÇEŞME SPOR | 17:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | MENEMEN GENÇLİK SPOR | 15:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | DİKİLİ BELEDİYE SPOR | HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR | 16:00:00 | DİKİLİ SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | ÇIRPI DOĞAN SPOR | 15:00:00 | GÜZELBAHÇE SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | İZMİR 1461 SPOR | 15:00:00 | SEFERİHİSAR SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | TORBALI SPOR | ŞİRİNYER SPOR | 15:00:00 | TORBALI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | URLA BELEDİYESİ SPOR | TİRE BELEDİYE SPOR | 15:00:00 | URLA SAHASI |
11.01.2024 – PERŞEMBE | ||||
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI | |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | 1925 GENÇLİK VE SPOR | GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR | 18:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | ÜLKÜ SPOR | ŞİRİNYER SPOR | 18:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | 18:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | İZMİR DEMİR SPOR | 17:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | YENİ FOÇA SPOR | 17:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | 16:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | ULUCAK SPOR | KEMALPAŞA 1923 SPOR | 16:00:00 | KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI |
13.01.2024 – CUMARTESİ | ||||
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI | |
İZMİR U17 LİGİ | ÇAKMAKLIKÖYÜ SPOR | ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR | 13:00:00 | ALİAĞA ÇAKMAKLI KÖYÜ SAHASI |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | ALTAY | TEKSÜT BANDIRMA SPOR | 12:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR | BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR | 14:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | İZMİR DEMİR SPOR | TİRE BELEDİYE SPOR | 16:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | GÖKOVA SPOR | SİNANCILAR SPOR | 18:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | ÇAMDİBİ SPOR | BORNOVA KANDERE SPOR | 20:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVA HİTAB SPOR | ALTINIRMAK SPOR | 11:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | ÜLKÜ SPOR | ZEYTİNALANI GENÇLİK | 13:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | EFELERGÜCÜ SPOR | DAMLACIK SPOR | 15:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | GÜLTEPEGÜCÜ SPOR | GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR | 17:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | GÖZTEPE A.Ş | SAKARYA SPOR | 12:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR | 14:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BALÇOVA SPOR | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | 16:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ | İZMİR 1461 SPOR | 18:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR | NAFİZ GÜRMAN SPOR | 13:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR | ONUR GENÇLİK SPOR | 15:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BERGAMA BELEDİYE SPOR | ALİAĞA FUTBOL A.Ş. | 13:00:00 | BERGAMA 14 EYLÜL STADI |
İZMİR U17 LİGİ | BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ | MENEMEN GENÇLİK SPOR | 15:00:00 | BERGAMA 14 EYLÜL STADI |
İZMİR U17 LİGİ | İLKADIM SPOR | YOL SPOR | 11:00:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | İZMİR MEVLANA SPOR | YENİ EVKA-4 SPOR | 13:00:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | DOĞANLAR SPOR | ALTINDAĞ SPOR | 15:00:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
TFF U17 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | 12:00:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | EFELER 09 SPOR FK | 14:30:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR U17 LİGİ | ÖZÇAMDİBİ SPOR | MEVLANA KONURCA SPOR | 11:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BORNOVA IŞIKKENTSPOR | HALİLBEYLİ 1979 SPOR | 13:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BORNOVA YEŞİLOVA SPOR | BORNOVA HİTAB SPOR | 15:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK | ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ | 17:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. | BORNOVA 1881 SPOR | 19:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | BUCA EFELER SPOR | BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | 11:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK | BUCA BELEDİYE SPOR | 13:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | ÖZEN SPOR | GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ | 15:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | GÜRALTAY SPOR | KURUÇEŞME SPOR | 17:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | İŞÇİEVLERİ SPOR | ŞİRİNYER SPOR | 19:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U17 LİGİ | DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ | ALİAĞA KÖRFEZ SPOR | 15:00:00 | ÇANDARLI SAHASI |
İZMİR U16 LİGİ BARAJ MÜSABAKASI | SELÇUK ÇAMLIK SPOR | TİRE 2021 FUTBOL KULÜBÜ | 13:00:00 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TİRE BELEDİYE SPOR | GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ | 15:00:00 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | 11:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U17 LİGİ | DADAŞ SPOR | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | 13:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U17 LİGİ | EGEKENT GENÇLİK SPOR | DEDEBAŞI SPOR | 15:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U17 LİGİ | EVKA-5 SPOR | ÇİĞLİ MALTEPE SPOR | 17:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U17 LİGİ | GÜZELTEPE GENÇLİK | MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR | 13:00:00 | ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ | BORNOVA ATA SPOR | 10:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GAZİEMİR SPOR | 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR | 12:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR | İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR | 14:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ | SELÇUK ÇAMLIK SPOR | 16:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | URLA BELEDİYESİ SPOR | 12:00:00 | GÜZELBAHÇE SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | YELKİ SPOR | AYRANCILAR GENÇLİK | 15:00:00 | GÜZELBAHÇE SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR | HARMANDALI SPOR | 15:00:00 | HARMANDALI SAHASI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK | KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ | 11:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR | 13:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | İZMİRSPOR | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | 15:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME | YEŞİLYURT SPOR | KARABAĞLAR SEVGİ SPOR | 17:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR | ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR | 13:00:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KARŞIYAKA YALI SPOR | TELLİBAHÇE SPOR | 11:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | DENİZ SPOR | BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ | 13:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | FİKRİ ALTAY SPOR | ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR | 15:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ | ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR | 17:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GENÇ ŞAHİNLER | PINARGÜCÜ SPOR | 13:00:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KEMALPAŞA 1923 SPOR | BORNOVA YEŞİLOVA SPOR | 15:00:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR U12 LİGİ BARAJ MÜSABKASI | SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR | TORBALI ÇAYBAŞI | 13:00:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ULUKENT GENÇLİKSPOR | NAFİZ GÜRMAN SPOR | 15:00:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
TFF U19 GELİŞİM LİGİ | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | KUŞADASI SPOR | 12:00:00 | MENEMEN MALTEPE SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR | BAYINDIR SPOR | 11:00:00 | ÖDEMİŞ YENİ SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ÖDEMİŞ SPOR | YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR | 14:00:00 | ÖDEMİŞ YENİ SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | ÖDEMİŞ SPOR | AYRANCILAR GENÇLİK | 16:00:00 | ÖDEMİŞ YENİ SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | ALAÇATI SPOR | 15:00:00 | SEFERİHİSAR SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | TORBALI ÇAYBAŞI SPOR | TORBALI SAYGIN SPOR | 11:00:00 | TORBALI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TORBALI ÇAYBAŞI SPOR | TORBALI SPOR | 13:00:00 | TORBALI SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TORBALI SAYGIN SPOR | MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ | 15:00:00 | TORBALI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | GÜMÜLDÜR SPOR | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | 13:00:00 | ÜRKMEZ SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | GÜMÜLDÜR SPOR | ÇEŞME BELEDİYE SPOR | 15:00:00 | ÜRKMEZ SAHASI |
14.01.2024– PAZAR | ||||
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI | |
İZMİR U15 LİGİ | ALİAĞA KÖRFEZ SPOR | DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ | 15:00:00 | ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | TE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜ | ALTINIRMAK SPOR | 11:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | 1925 GENÇLİK VE SPOR | BALÇOVA SPOR | 13:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | TOROSGÜCÜ SPOR | ÇIRPI DOĞAN SPOR | 15:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | BORNOVA KANDERE SPOR | ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR | 17:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | EFELERGÜCÜ SPOR | 1923 ALSANCAK SPOR | 19:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | EŞREFPAŞA 35 SPOR KULÜBÜ | GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR | 11:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U17 LİGİ | DÖRTYOL SPOR | KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ | 13:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | ÜLKÜ SPOR | KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜ | 15:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | GÜLTEPEGÜCÜ SPOR | İZMİR E ATLETİK FK SPOR | 17:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ | DAMLACIK SPOR | 19:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR U15 LİGİ | BALÇOVA SPOR | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | 11:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİRGÜCÜ SPOR | İZMİR BELEDİYE SPOR | 13:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR | NARLIDERE BELEDİYE SPOR | 15:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİRSPOR | GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ | 17:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR | NAFİZ GÜRMAN SPOR | 11:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | GAZİEMİR SARNIÇ SPOR | BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ | 12:30:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİR GENÇ MANİSALILAR | KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR | 14:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR U14 LİGİ BARAJ MÜSABAKASI | KARŞIYAKA SOĞUKKUYU | ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ | 16:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | NALDÖKENGÜCÜ SPOR | ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK | 11:00:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | PINARGÜCÜ SPOR | KEMALPAŞA 1923 SPOR | 13:00:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİR MEVLANA SPOR | YOL SPOR | 15:00:00 | BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI |
TFF KADINLAR 1. LİGİ | BORNOVA HİTAB SPOR | ÇATALCA BLD SPOR | 12:00:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | BORNOVA 1877 A.Ş. | MANİSASPOR FK | 15:00:00 | BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI |
İZMİR U15 LİGİ | BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. | BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR | 11:00:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U15 LİGİ | BORNOVA HİTAB SPOR | BORNOVA 1881 SPOR | 13:00:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U15 LİGİ | BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR | MEVLANA KONURCA SPOR | 15:00:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U15 LİGİ | ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR | ÇAMDİBİ SPOR | 17:00:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U15 LİGİ | ZEYTİNALANI GENÇLİK | ÇAMKULE SPOR | 19:00:00 | BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU |
İZMİR U15 LİGİ | GENÇ ÖZGÜR SPOR | ÖZÇAMDİBİ SPOR | 11:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | YOL SPOR | EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR | 13:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ÖZÇAMDİBİ SPOR | KEMALPAŞA SPOR | 15:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ | BORNOVA YEŞİLOVA SPOR | 17:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR | BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR | 19:00:00 | BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. | BUCA BELEDİYE SPOR | 11:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BUCA BELEDİYE SPOR | KARABAĞLAR SPOR | 13:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ŞİRİNYER SPOR | BEYDAĞ BELEDİYESPOR | 15:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U15 LİGİ | BUCA EFELER SPOR | FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR | 17:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U15 LİGİ | BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK | 19:00:00 | BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ |
İZMİR U15 LİGİ | KURUÇEŞME SPOR | ŞİRİNYER SPOR | 11:00:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ÖZEN SPOR | GAZİEMİR ONUR SPOR | 13:00:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KOZAĞAÇ SPOR | BORNOVA ATA SPOR | 15:00:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİR KÖRFEZ SPOR | İŞÇİEVLERİ SPOR | 17:00:00 | BUCA KURUÇEŞME SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ÇEŞME ILICA SPOR | ALAÇATI SPOR | 13:00:00 | ÇEŞME DALYAN SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ÇEŞME BELEDİYE SPOR | ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ | 15:00:00 | ÇEŞME DALYAN SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TİRE 2021 FK | SELÇUK ÇAMLIK SPOR | 13:00:00 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | HARMANDALI SPOR | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | 11:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U15 LİGİ | ÇİĞLİ MALTEPE SPOR | GÜZELTEPE GENÇLİK | 13:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U15 LİGİ | EVKA-5 SPOR | DADAŞ SPOR | 15:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR U15 LİGİ | EGEKENT GENÇLİK SPOR | KARŞIYAKA YALI SPOR | 17:00:00 | ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | GÜZELTEPE GENÇLİK | BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. | 14:00:00 | ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | DİKİLİ BELEDİYE SPOR | BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ | 13:00:00 | DİKİLİ SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | KARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜ | 11:00:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR | TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR | 13:00:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | ESKİ İZMİR GENÇLİK | DÖRTYOL SPOR | 15:00:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ | İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR | 17:00:00 | GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | 11:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | GAZİEMİR SPOR | TORBALI SPOR | 13:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | ALTAY | SOMA SPOR | 15:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | GÜMÜLDÜR SPOR | SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR | 14:00:00 | GÜMÜLDÜR SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | İZMİRSPOR | ESKİ İZMİR GENÇLİK | 11:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | İZMİR 1461 SPOR | BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL | 13:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | İZMİR 1461 SPOR | GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR | 15:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR | İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK | 17:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ | KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK | 19:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
TFF U14 GELİŞİM LİGİ | KARŞIYAKA | MANİSASPOR FK | 11:00:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
TFF U15 GELİŞİM LİGİ | KARŞIYAKA | BUCA SPOR 1928 | 13:00:00 | KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR | FİKRİ ALTAY SPOR | 11:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | DEDEBAŞI SPOR | ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR | 13:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BAHÇELİEVLER SPOR | ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR | 15:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | TELLİBAHÇE SPOR | ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR | 17:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR | YEŞİLTEPE SPOR | 19:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | HALİLBEYLİ 1979 SPOR | ARMUTLU SPOR | 11:00:00 | KEMALPAŞA BAĞYURDU |
İZMİR U15 LİGİ | GENÇ ŞAHİNLER | BORNOVA BELEDİYE SPOR | 13:00:00 | KEMALPAŞA BAĞYURDU |
İZMİR U15 LİGİ | NİF SPOR KULÜBÜ | ULUCAK SPOR | 15:00:00 | KEMALPAŞA BAĞYURDU |
TFF U14 GELİŞİM LİGİ | BUCA SPOR 1928 | SOMA SPOR | 11:00:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | BUCA SPOR 1928 | KARŞIYAKA | 15:00:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | ULUCAK SPOR | ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR | 14:00:00 | KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | KINIK BELEDİYE SPOR | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | 14:00:00 | KINIK SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR | MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ | 11:00:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | GAZİEMİR SPOR | GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ | 13:00:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | MESEV GENÇLİK VE SPOR | TORBALIGÜCÜ GENÇLİK | 15:00:00 | MENDERES SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR | 11:00:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | MENEMEN GENÇLİK SPOR | ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR | 14:00:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | MENEMEN GENÇLİK SPOR | MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPOR | 16:00:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |
TFF 2. LİG | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ | 14:00:00 | MENEMEN İLÇE STADI |
İZMİR U15 LİGİ | MALTEPE BELEDİYE SPOR | YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK | 13:00:00 | MENEMEN MALTEPE SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | EMİRALEM BELEDİYE SPOR | ASARLIK GENÇLİK SPOR | 15:00:00 | MENEMEN MALTEPE SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR | GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK | 15:00:00 | ÖZDERE SAHASI |
İZMİR U15 LİGİ | SELÇUK EFES SPOR | TORBALI GENÇ ORDU SPOR | 13:00:00 | SELÇUK SAHASI |
TFF U14 GELİŞİM LİGİ | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | GÖZTEPE A.Ş | 11:00:00 | SEYREK SAHASI |
TFF U15 GELİŞİM LİGİ | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | TURGUTLU SPOR | 13:00:00 | SEYREK SAHASI |
TFF U16 GELİŞİM LİGİ | ALTINORDU | MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ | 15:00:00 | SEYREK SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | URLA BELEDİYESİ SPOR | YEŞİLYURT SPOR | 14:00:00 | URLA SAHASI |
15.01.2024 – PAZARTESİ | ||||
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI | |
İZMİR U15 LİGİ | ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ | BAYRAKLI ÖZGÜR FK | 16:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
TRENDYOL 1. LİG | ALTAY | ŞANLIURFA | 20:00:00 | MUSTAFA DENİZLİ ALSANCAK STADI |
17.01.2024 | ||||
KATEGORİSİ | EV SAHİBİ TAKIM | MİSAFİR TAKIM | MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI | |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | KARABAĞLAR SPOR | GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ | 18:00:00 | ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR | İZMİR DEMİR SPOR | 18:00:00 | ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | BALÇOVA BELEDİYE TERMAL | BUCA BELEDİYE SPOR | 14:00:00 | BALÇOVA SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | NAFİZ GÜRMAN SPOR | BORNOVA YEŞİLOVA SPOR | 14:00:00 | BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | AYRANCILAR GENÇLİK | ÖDEMİŞ SPOR | 14:00:00 | ÇIRPI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | SELÇUK ÇAMLIK SPOR | URLA BELEDİYESİ SPOR | 14:00:00 | GAZİEMİR SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | HARMANDALI SPOR | KINIK BELEDİYE SPOR | 14:00:00 | HARMANDALI SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | YEŞİLYURT SPOR | YELKİ SPOR | 15:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR U17 LİGİ | KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPOR | LİMONTEPE GENÇLİKSPOR | 18:00:00 | KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | DENİZ SPOR | BORNOVA IŞIKKENTSPOR | 14:00:00 | KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | KEMALPAŞA SPOR | ULUKENT GENÇLİKSPOR | 14:00:00 | KEMALPAŞA ÖREN SAHASI |
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG | KOYUNDERE GENÇLİK SPOR | ÖZÇAMDİBİ SPOR | 14:00:00 | MENEMEN ASARLIK SAHASI |