HABERLERÖZEL HABER

Barınspor’a “Tıpmed Firması ” Sponsor Oldu…

Karabağlar’ın efsane kulübüne sektörünün önde gelen firmalarından “TIPMED” sponsor oldu.

Firma Sahibi Sedat ÖNEL “Her şey spor yapmak isteyen,geleceğimiz gençlerimiz İçin “ dedi.
Karabağlar Barınspor 2.başkanı Ülker Yıldırım “Barınspor yönetimi olarak “TIPMED ” Yönetim kurulu başkanı Sedat ÖNEL beye, bize destek olduğu için çok teşekkür ederiz.” dedi.

“HER ŞEY GENÇLERİMİZ İÇİN…”

Çetin Zengin İzmir 1.amatör lig 15.grup takımlarından Karabağlar Barınspor grupların belli olmasından sonra çalışmalarına hız verdi. Liglerin başlamasını sabırsızlıkla bekleyen amatör spor kulüplerine böyle zor bir zamanda sponsor olarak destek olan tüm amatör dostları teşekkürü alkışı hak ediyor…
Amatör ligin ve alt yapının güçlü temsilcisi Karabağlar Barınspor kulübüne yaptıkları forma sponsorluğu için TIPMED firması adına Sedat ÖNEL her zaman amatörün yanında olduklarını belirtti.

Firma sahibi Sedat Önel anlaşma sonrası yaptığı açıklamada “Amatöre Desteklerimizi her zaman sürdürmeye devam edeceğiz. Hiç bir geliri olmayan çocuklarımızın geleceği olan bu güzide kurumlara amatör spor kulüplerimize herkesin destek olmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Karabağlar BARINSPOR 2.başkanı Ülker Yıldırım “Yeni sezonda en minik yıldızlarımız ile sahalarda olacağız. Yeni Forma Sponsorumuz TIPMED ve Sedat ÖNEL bey’e kulübümüze ve genç sporculara yapmış olduğu destekler için teşekkür ederiz, işlerinde bol kazançlar dileriz” dedi.
Anlaşma sonrası Barınspor başkan yardımcısı Ülker Yıldırım, katkılarından dolayı TIPMED ve Sedat ÖNEL’e yönetim kurulu adına Plaket takdim etti.

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.