GOL REKORU KIRILDI…
SÜPER AMATÖRDE SEZONUN İLK YARISI TAMAMLANDI …
Süper Amatör Manisa Tuncay Erkan Sal Guruplarında ligin ilk yarısı dün oynanan maçlarla tamamlandı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/12/318195533_679116563870693_7862412385906817141_n-1024x621.jpg)
A Grubunda Akhisar Anadolu FK ve Kırkağaç İdmanyurdu, B Gurubunda Yıldız 45 FK ve Manisa Karaköyspor FK, C Gurubunda ise Tenekecioğlu Alaşehir Belediyespor ve Kapancıspor ligin ilk yarısını ilk ikide tamamladı.
A Gurubunda Ligin ilk yarısını Akhisar Anadolu ve Kırkağaç İdmanyurdu 22’şer puanla ilk iki sırada tamamladı. Akhisar Anadolu FK, 8 maçta 7 galibiyet ve 1 beraberlikle 22 puan toplarken 30 gol atıp kalesinde iki gol gördü. İkinci sıradaki Kırkağaç İdmanyurdu 7 galibiyet ve 1 beraberlikle 22 puan toplarken 20 gol atıp kalesinde 1 gol gördü.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/12/318857833_1535406563640594_775639503347061728_n-1024x575.jpg)
B Gurubunda ise 8’de 8 yaparak 24 puanla ligin ilk yarısını 24 puanla tamamlayan Yıldız 45 FK, rakip filelere 37 gol bırakırken kalesinde 6 gol gördü. Gurupta ikinci sırada yer alan Manisa Karaköy FK, 6 galibiyet, bir beraberlik ve bir mağlubiyetle 19 puan toplayarak ikinci sıraya oturdu. Manisa ekibi 28 gol atıp 5 gol yedi.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/12/319036217_878580176835629_8961326147460579947_n-1024x510.jpg)
TENEKECİOĞLU ALAŞEHİR BELEDİYESPOR GOL REKORU KIRDI Manisa Süper Amatör Tuncay Erkan Sal C Gurubunda ise ligin ilk devresini 8’de 8 yapan Tenekecioğlu Alaşehir Belediyespor lider tamamladı. Lider, 8 maçta 39 gol atarken kalesinde sadece 2 gol gördü. Gurubu ikinci sırada tamamlayan Kapancıspor ise 6 maçta galip gelirken bir maçta berabere kalıp bir maçta rakibine mağlup oldu. Turgutlu ekibi 9 gol atıp kalesinde 3 gol gördü. Guruplarda ligin ikinci yarısı 8 Ocak 2023 tarihinde oynanacak maçlarla başlayacak.