HABERLERÖZEL HABER

ANLAŞMA İMZALANDI…

Sağlık ve Forma Kol Sponsoru Medicana…

ALTAY spor kulübü 2022-2023 sezonunda sağlık ve forma kol sponsorluğu için Medicana International İzmir Hastanesi ile anlaşma imzaladı. 


Sözleşme kapsamında, ALTAY spor kulübü bünyesinde görev yapan, tüm profesyonel ve altyapı erkek ve kadın futbol takımları ile kadın voleybol A takımı sporcuları ve teknik heyetlerinin sağlık hizmetleri Medicana International İzmir Hastanesi tarafından sağlanacak. 
Sponsorluk sözleşmesi, tarafları temsilen Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Ulvi Ünal ve Altay spor kulübü başkanı Ayhan Dündar tarafından imzalandı. 
Düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Ayhan Dündar, sağlık sektöründe öncülük eden Medicana Sağlık Grubu ile iş birliği yapmanın kendileri için çok önemli olduğunu belirterek “İzmir’deki tüm spor kulüpleri için gösterdikleri hassasiyet takdire şayan bir durum. Umuyorum sporcularımız sakatlanmaz ve tedavi görmeleri gerekmez ama öyle bir şey olursa en iyi sağlık hizmetini alacaklarından kuşkum yok” ifadelerini kullandı.


Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Ulvi Ünal ise, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrası yeni oluşturulan yönetimle yoluna devam eden 108 yıllık çınar Altay Spor Kulübü ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek “Biz Medicana Sağlık Grubu olarak İzmir’deki tüm spor kulüpleriyle, en iyi bildiğimiz iş olan sağlık alanında iş birliği içerisinde olmayı amaçlıyoruz. Sporun olduğu her yerde Medicana
var. Medicana, sporcunun ve spor yapmak isteyenlerin yanında olacaktır. Sayın Başkan’dan ve yönetim kurulu üyelerinden talebimiz de var. Seneye onları yeniden süper ligde görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.