HABERLERÖZEL HABER

HAZIRLIKLARA DEVAM…

VOLKAN FINDIKLI: “HEDEF BÜYÜTÜLDÜ”

Takımın tecrübeli oyuncusu Volkan Fındıklı, çalışmaların güzel bir ortamda sürdüğünü belirterek, “Sezon öncesi yüksek tempoda çalışıyoruz. Hocalarımızın isteklerine karşılık veren bir futbolcu grubu da var. Sezon öncesine yakışır tempoda hazırlıklarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

Altınordu’nun kuruluşunun 100. yılında hedefin büyütüldüğünü ifade eden tecrübeli futbolcu, sözlerini şöyle tamamladı: “Sezon başında hedefimiz yükseltildi. Yukarıları hedefliyoruz. Bireysel performansların ön plana çıktığı, sistemin işlediği, giren-çıkan herkesin bu sistem içerisinde iyi işler yapıp takımı yukarıya götürecek bir sezon geçirmek istiyoruz. Şampiyonluk motivasyon olması ve yön haritası olması açısından tabi ki önemli. Henüz daha sezon öncesi çalışmaları yapıyoruz. Şampiyonluk için çalışıyoruz, şampiyonluk için mücadele ediyoruz mottosu henüz yok”

SERHAT ÖZTAŞDELEN: HEDEFİMİZ BU SEZON ŞAMPİYONLUK ; Geçen sezon kaleci Ali Emre Yanar’ın yokluğunda A Takım kalesini koruyan ve U18 Milli Takımımız ile Cezayir’de gerçekleştirilen 19. Akdeniz Oyunları’nın kadrosunda yer alan Serhat Öztaşdelen de yeni sezon çalışmaları ile ilgili olarak şunları söyledi: “Hazırlıklarımız gayet iyi gidiyor. Hedefimiz bu sezon şampiyonluk, bunu gerçekleştirmek istiyoruz.”

ALFA’DAN A TAKIMA ZİYARET

Öte yandan Altınordu Futbol Akademisi idari ekibi ve teknik heyeti, Altınordu’nun dün akşam yapılan antrenmanını ziyaret ederek teknik heyet ve futbolculara baklava ikram ederek yeni sezon öncesinde başarılar diledi.

ALTINORDU FOOTBALL CAMPS DEVAM EDİYOR

Diğer yandan Altınordu Futbol Kulübü tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen Altınordu Football Camps devam ediyor. Metin Oktay Yerleşkesi’nde yatılı kalan misafir sporcular, kulüp antrenörleri tarafından ileri futbol eğitimi alıyor. Sporcular, boş vakitlerinde de eğlenceli etkinliklerle günlerini değerlendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.