HABERLERÖZEL HABER

36 KULÜBE, 1 SAHA…

Karabağlar Kulüpler birliği 36 kulübü için yine saha paylaşımı yaptı ve kara kara düşünmeye başladı… 36 kulübe, tek saha…

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – Tüm amatör spor kulüplerinin sorunu olan saha ve tesis sorunu her geçen gün Karabağlar ilçesinde rekora koşuyor. İlçe de bulunan Karabağlar kulüpler birliği son yaptığı saha paylaşım toplantısında yine işinden çıkamadı ve “Acil ilçemize saha ve tesis lazım” dedi.

Antrenman ve maç programlarını en iyi şekilde gündeme getirerek saha paylaşımlarını yapmaya çalışan Karabağlar kulüpler birliği son aylık toplantısını dün akşam yaptı. 36 kulüp temsilcisinin aynı sahada antrenman yapacak olması hep bir ağızdan “İLÇE OLARAK YENİ BİR REKORA İMZA ATIYORUZ” dedirtti.

Karabağlar ilçesinde bulunan amatör spor kulüplerinin çok önemli bir ihtiyacına yanıt verecek Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi’nin inşaatı hızla devam ediyor. Karabağlar spor kulüpler birliği yönetici ve temsilcileri bitmesini sabırsızla bekledikleri Atatürk Gençlik merkezi spor tesislerinin çalışmalarını yerinde incelemek için tesisi geçen ay içinde ziyaret etmişti..

Karabağlar’da 36 kulübün sadece Yeşilyurt spor kompleksinde çok zor şartlarda ve kısıtlı imkanlarla antrenman yaptıklarını belirten Karabağlar kulüpler birliğine bağlı amatör spor kulüpleri bir an önce bu sahanın bitmesini ve hizmete açılmasını beklediklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.