U12 Şenliğinde 3.Hafta…

ÖZGE KANBAY İzmir U12 Şenliği heyecanı devam ediyor…

ÖZGE KANBAY İzmir U12 Şenliği 3.hafta maçları oynandı. 16 grup 154 takım ile başlayan lig tam bir şenlik havasında geçiyor. ÖZGE KANBAY İZMİR U12 Şenliğinde bu hafta şu ana kadar gruplarda oynanan maçlar ve bize ulaşan sonuçlar şu şekilde ;

1.GRUP

  • GÖZTEPE 3 – 0 ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR
  • GÜMÜŞORDU GENÇ FK 2 – 1 BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ
  • KARŞIYAKA 1 – 5 ALTINORDU
  • MENEMEN SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)CEYHAN ALTINYILDIZ SPOR

2.GRUP

  • ALİAĞA GENÇ SPOR 1 – 4 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
  • ALİAĞA KÖRFEZ SPOR 7 – 1 ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR
  • BERGAMA BAKIRÇAY FUTBOL KULÜBÜ 3 – 0 AĞA SPOR
  • BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 3 – 2 DİKİLİ BELEDİYE SPOR
  • BERGAMA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ 0 – 0 BERGAMA BELEDİYE SPOR

3.GRUP

  • FOÇA BELEDİYE SPOR 0 – 9 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
  • KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 1 – 1 ASARLIK GENÇLİK SPOR
  • KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR 2 – 2 ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
  • MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPOR 11 – 2 YAHŞELLİ GENÇLİK
  • SASALI BELEDİYE SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK

4.GRUP

  • EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR – EGEKENT GENÇLİK
  • EVKA-5 SPOR 5 – 2 DADAŞ SPOR
  • GÜZELTEPE GENÇLİK 7 – 1 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR
  • HARMANDALI 35 GENÇLİK ve SPOR 4 – 0 DENİZ SPOR
  • HARMANDALI SPOR 3 – 11 ALTIN GENÇ SPOR KULÜBÜ

5.GRUP

  • KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR 1 – 5 İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ
  • KARŞIYAKA YALI SPOR 3 – 1 FİKRİ ALTAY SPOR
  • MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 0 – 2 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
  • TELLİBAHÇE SPOR – YEŞİLTEPE SPOR
  • YAMAÇGÜCÜ SPOR – DEDEBAŞI SPOR

6.GRUP

  • BAYRAKLI YILDIZORDU 0 – 3 (HÜKMEN)BAYRAKLI ÖZGÜR FK
  • ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ 2 – 2 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR
  • KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR – 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR
  • KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 4 – 1 YAMANLAR ESEN SPOR
  • ONUR GENÇLİK SPOR 1 – 3 ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR

7.GRUP

  • BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR 2 – 3 BORNOVA BELEDİYE SPOR
  • BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR 6 – 2 MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR
  • BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. 0 – 10 BORNOVA 1881 SPOR
  • CEYLAN SPOR 2 – 2 İZMİR KARTALLAR SPOR
  • İZMİR BARBAROS SPOR 0 – 6 YENİ EVKA-4 SPOR

8.GRUP

  • ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 3 – 1 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
  • ÇAMDİBİ SPOR 10 – 1 BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR
  • ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR 2 – 5 ALTINDAĞ SPOR
  • GENÇ ÖZGÜR SPOR 3 – 0 YOL SPOR
  • İLKADIM SPOR 8 – 2 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK

9.GRUP

  • MEVLANA KONURCA SPOR (HÜKMEN)3 – 0 KEMALPAŞA SPOR
  • NALDÖKEN SPOR 0 – 10 KEMALPAŞA 1923 SPOR
  • NALDÖKENGÜCÜ SPOR 1 – 2 ARMUTLU SPOR
  • ÖRENGÜCÜ SPOR 0 – 7 ULUCAK SPOR
  • PINARGÜCÜ SPOR 3 – 1 CANLI SPOR

10.GRUP

  • EŞREFPAŞA SPOR 5 – 1 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
  • İZMİR BELEDİYE SPOR 1 – 5 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ
  • EFELERGÜCÜ SPOR 0 – 5 1923 ALSANCAK SPOR
  • BORNOVA KANDERE SPOR 2 – 9 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR

11.GRUP

  • SMYRNA ATLETİK SPOR 2 – 0 TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR
  • İZMİRSPOR – KARABAĞLAR BARIN SPOR
  • İZMİR 1461 SPOR 2 – 4 BASIN SİTESİ SPOR
  • BUCA BELEDİYE SPOR 9 – 1 ESKİ İZMİR GENÇLİK

12.GRUP

  • BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK – BUCA EFELER SPOR
  • BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR – BUCA AKINCILAR ELİT SPOR
  • İŞÇİEVLERİ SPOR 3 – 0 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
  • KOZAĞAÇ SPOR 2 – 0 ÖZEN SPOR
  • KURUÇEŞME SPOR 10 – 1 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR

13.GRUP

  • İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR 5 – 2 GAZİEMİR ONUR SPOR
  • KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 2 – 0 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
  • KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR 4 – 1 GAZİEMİR GENÇLİK
  • SARNIÇ GENÇLİKSPOR 0 – 2 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
  • SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR 3 – 1 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ

14.GRUP

  • TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 4 – 1 TORBALIGÜCÜ GENÇLİK
  • TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR 1 – 1 TORBALI 35 GENÇLİK VE SPOR
  • MESEV GENÇLİK VE SPOR 2 – 0 ATA 1925 SPOR
  • AYRANCILAR GENÇLİK 0 – 3 (HÜKMEN)MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR

15.GRUP

  • ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR 0 – 2 GENÇ TİREGÜCÜ SPOR
  • ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR 9 – 1 BEYDAĞ BELEDİYESPOR
  • ÖDEMİŞ SPOR 4 – 2 BAYINDIR SPOR
  • SELÇUK EFES SPOR 1 – 3 TİRE BELEDİYE SPOR
  • SELÇUK GENÇLİK SPOR 1 – 4 TİREGENÇ 1970 SPOR

16.GRUP

  • SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR 5 – 0 ÜRKMEZ SPOR KULÜBÜ
  • GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 0 – 3 MİNİKORDU SPOR
  • ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ 1 – 7 ALAÇATI SPOR
  • BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 4 – 1 ÇEŞME BELEDİYE SPOR

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.