2.AMATÖR BAŞLIYOR…
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME’de ilk hafta maç programı belli oldu…
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME heyecanı başlıyor… 9-10 Mart tarihlerinde , 11 Grup ve 86 takımla başlayacak ligde ilk hafta oynanacak maçlar belli oldu. Fikstür sonrası ilk hafta maçları programı şu şekilde oluştu ;
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME – 09. MART.2023 CUMARTESİ PROGRAMI ;
- HUCÜM SPOR – YILMAZKAYA SPOR – 09.03.2024 – 15:00 – ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA –
- HİLAL SPOR – BASMANE ALTINPARK SPOR – 09.03.2024 – 17:00 – ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA –
- EGE ÇAĞLAYAN SPOR – DAMLACIK SPOR – 09.03.2024 – 19:00 – ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
- İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR – ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR – 09.03.2024 – 12:00 – BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
- EVKA-1 SPOR – BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK – 09.03.2024 – 14:00 – BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
- FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR – 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR – 09.03.2024 – 16:00 – BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
- KOZAĞAÇ SPOR – KAYA SPOR – 09.03.2024 – 18:00 – BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
- İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK – KARABAĞLAR ORBİT – 09.03.2024 – 13:00 – KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
- KARABAĞLAR BARIN SPOR – UZUNDERE SPOR – 09.03.2024 – 17:00 – KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI –
- KARABURUN BELEDİYE SPOR – SARNIÇ GENÇLİKSPOR – 09.03.2024 – 15:00 – KARABURUN SAHASI
- RADİKAL SPOR KULÜBÜ – GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ – 09.03.2024 – 15:00 – MENDERES SAHASI
- ÜRKMEZ SPOR KULÜBÜ – GÜZELYALI SK – 09.03.2024 – 15:00 – ÜRKMEZ SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. 2. AMATÖR KÜME – 10. MART.2023 PAZAR GÜNÜ- PROGRAMI ;
- İKİÇEŞMELİK SPOR KULÜBÜ – MENDERES ALTINYILDIZ SPOR – 10.03.2024 – 11:00 – ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
- İZMİR E ATLETİK FK SPOR – ONUR GENÇLİK SPOR – 10.03.2024 – 13:00 – ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA –
- İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GS – KACAR SPOR – 10.03.2024 – 15:00 – ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
- ÇAYIRLIBAHÇE SPOR – BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ – 10.03.2024 -17:00 – ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
- İZMİR KÖRFEZ SPOR – DÖRTYOL SPOR – 10.03.2024 – 19:00 – ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
- ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ – BAYRAKLI ÖZGÜR FK – 10.03.2024 – 14:00 – BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
- BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ – BERGAMA BAKIRÇAY – 10.03.2024 – 13:00 – BERGAMA 14 EYLÜL STADI
- BERGAMA YILDIZLAR SPOR – ALİAĞA GENÇ SPOR – 10.03.2024 – 15:00 – BERGAMA 14 EYLÜL STADI
- NALDÖKEN SPOR – BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR – 10.03.2024 – 12:00 – BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
- IŞIK SPOR – YEŞİLÇAM SPOR – 10.03.2024 – 14:00 – BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
- DOĞANLAR SPOR – ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR – 10.03.2024 – 15:00 – BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
- KARDEŞLER F.K.TE MÜHENDİSLİK – GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜ – 10.03.2024 – 17:00 – BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
- İZMİR MEVLANA SPOR – MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR – 10.03.2024 – 15:00 – BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
- İZMİR BARBAROS SPOR – ALTINDAĞ SPOR – 10.03.2024 – 17:00 – BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
- EVKA-5 SPOR – ÇİĞLİ MALTEPE SPOR – 10.03.2024 – 14:00 – ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
- KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR – KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR – 10.03.2024 – 16:00 – ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
- EGEKENT GENÇLİK SPOR – DADAŞ SPOR – 10.03.2024 – 18:00 – ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
- YENİ BAĞARASI SPOR – ÇAKMAKLIKÖYÜ SPOR – 10.03.2024 – 15:00 – FOÇA YENİ BAĞARASI SAHASI SUNİ ÇİM
- GÜZELBAHÇE FUTBOL SPOR KULÜBÜ – KARABURUN GENÇLERBİRLİĞİ – 10.03.2024 – 15:00 – GÜZELBAHÇE SAHASI
- HARMANDALIGÜCÜ SPOR – EMİRALEM BELEDİYE SPOR – 10.03.2024 – 16:00 – HARMANDALI SAHASI
- İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ – ESENLİK SPOR KULÜBÜ – 10.03.2024 – 17:00 – KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
- İMBATLI YILDIRIM SPOR – ERDEM ESENTEPE SPOR – 10.03.2024 – 13:00 – KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
- KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR – BOSTANLI SPOR – 10.03.2024 -15:00 – KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
- MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR – TELLİBAHÇE SPOR – 10.03.2024 – 17:00 – KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
- NERGİZ SPOR – YEŞİLTEPE SPOR – 10.03.2024 – 19:00 – KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
- SİNANCILAR SPOR – KEMALPAŞA ÖREN SPOR – 10.03.2024 – 15:00 -KEMALPAŞA BAĞYURDU
- SELÇUK BELEVİ GENÇLERBİRLİĞİ – ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR – 10.03.2024 – 15:00SELÇUK SAHASI
- SEYREK BELEDİYE SPOR – GERENKÖY SPOR – 10.03.2024 – 14:00 – SEYREK SAHASI
- TORBALI GENÇ ORDU SPOR – MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ – 10.03.2024 – 12:30 – TORBALI SAHASI
- TORBALIGÜCÜ GENÇLİK – ÜRKMEZGÜCÜ SPOR – 10.03.2024 – 14:30 – TORBALI SAHASI
HABER MERKEZİ