ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

ÜÇYOL GENÇLİK’TEN BÜYÜK BAŞARI …

İzmir Üçyol Gençlik U15 Takımı tarihi bir başarı yakaladı… İlk Defa Türkiye Şampiyonasına gidiyor…

İzmir Ogün Uçak U15 Ligi İzmir Play-Off finalleri son maçında sahadan galip ayrılan İzmir Üçyol Gençlik U15 takımı, adını iZMİR’de son 5 takım arasına yazdırdı ve İzmir’imizi tarihinde ilk defa Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Adını İzmir şampiyonu olarak yazdıran İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK ‘in yetenekli ayakları, “Türkiye Şampiyonasında İzmir’i en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz ” dedi.

Altyapının parlayan yıldızı İzmir Üçyol Gençlik spor kulübü sportif direktörü ve antrenörü Murat İCE bu tarihi başarı sonrası sayfamıza özel yaptığı açıklamada;

“2022 2023 futbol sezonuna başlarken oyuncularımızla birlikte çok başarılı olacağımıza inanmıştık. Çok çalıştık. Tarihimizde ilk defa 2018 yılında kurulan Üçyol gençlik sporumuzu U15 kategorisinde son 10 maçta play- off dahil gol yemeden İzmir şampiyonu yaparak Türkiye finallerine katılmasına hak kazandık. bütün imkansızlıklara zor şartlarda çalışmalara bu ve bunun gibi bir çok olumsuzluğa rağmen Çok çalışarak daha da önemlisi sezon başından beri inanarak bu şampiyonluğa ulaştık. Takımımla Üçyol Gençlik Spor ailesi ile gurur duyuyorum. Hep söylediğim bir şey var. Zafer inananlarındır . Üçyol Gençlik Spor kulübümüze armağan olsun. Karabağlar ilçemizi Türkiye şampiyonasında en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız. 15 sene sonra bir ilçe takımı kendi imkanlarıyla şampiyon olup Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı . Yönetim kurulumuza ve Teknik ekibimize de özverisinden dolayı teşekkür ediyorum . Bu gurur bizlerin her zaman her yerde İzmir Üçyol Gençlik Spor. ” ifadelerine yer verdi.

TEBRİKLER İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK ,

Türkiye Şampiyonasında vurduğunuz Gol, Şansınız Bol Olsun…”

HABER: MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.