ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

U14 LİGİ HEYECANI…

İzmir U14 ligi birbirinden heyecanlı maçlar ile izleyenlere keyif vermeye devam ediyor.

ÇAMKULE SPOR’DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ…

İZMİR U14 LİGİ – 10. GRUP Maçında Çamkule spor ile Güzelyalı spor kulübü İzmir Atatürk stadı 2 nolu yan sahasında karşılaştı. Baştan sona heyecanı ile izleyenlere keyif veren maçta Güzelyalı SK 2-0 öne geçti. Maçı bırakmayan Çamkule spor gençleri muhteşem bir geri dönüşle maçtan 3-2 galip ayrılmasını bildi. Ligde ilk 3 puanı alarak büyük moral buldular. Ligde ilk galibiyet ve 3 puanı getiren golleri Muhammet (2) ve Berk kaydetti.

U-14 PİRANALAR DOLU DİZGİN

SELÇUK ÇAMLIK SPOR 8-1 TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR

İZMİR U14 LİGİ – 17. GRUP maçında Selçuk Çamlık spor sahasında Ayrancılar Yıldız spor’u misafir etti. U-14 Ligi 3. Hafta maçında Kendi evinde Misafir Ettiği Ayrancılar Yıldız Spor Karşısında Farklı (8-1) Kazanan Selçuk Çamlık spor şampiyonluk yolculuğuna devam etti.

TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET…

İZMİR U14 LİGİ – 12. GRUP Maçında Tezcan Grup Bozyakaspor , ligin 3 .hafta maçında Bergama Bilişim Futbol ile Gaziemir makine ikmal sahasında karşılaştı. Baştan sona izleyenlere keyif veren bir futbol sergileyen Bozyakaspor’lu gençler sahadan 2-1 galip ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

PINARGÜCÜ’NDEN FARKLI GALİBİYETLERE DEVAM...

PINARGÜCÜ 8-0 TE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA

İZMİR U14 LİGİ – 9. GRUP Maçında Pınargücü spor sahasında oynadığı 3.hafta maçında sahadan yine farklı ayrılmasını bildi. 3.hafta maçında da galibiyetle ayrılan Pınargücü gençlerine 3 puanı ve galibiyeti getiren golleri ; GOLLER:BERKAY LİMBOZDAĞ(2), BATU YILMAZ(2), BURAK KAPTANOĞLU, GÖKTUĞ AYDENİZ, ERDEM GÜZEL, EFE KURTOĞLU kaydetti.

GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 3 PUANI 3 GOLLE HANESİNE YAZDIRDI.

İZMİR U14 LİGİ – 11. GRUP , 3.hafta maçında Gültepegücü spor ,Eşrefpaşa 35 spor kulübü ile Atatürk stadı 1 nolu yan sahada karşılaştı. Çekişmeli ve zevkli geçen maçta Gültepegücü spor sahadan 3-0 galip ayrıldı. Gültepe ekibine galibiyeti ve 3 puanı getiren golleri Muhammed Enes DOĞRUOL(2) ve Arda YILANCI attı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.