ALT YAPI HABERLERİHABERLER

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA…

Konak Belediyespor U17 Kız Futbol Takımı Şampiyonluğa odaklandı…

Türkiye Şampiyonası’nda kupa mücadelesine devam eden Konak Belediyesi U17 Kız Futbol Takımı adım adım şampiyonluğa yürüyor. Namağlup İzmir Şampiyonu olan mavi beyazlı ekip 6 Eylül’de final karşılaşmasına çıkacak.

Konak Belediyesi’nin başarıdan başarıya koşan kız futbol takımları, İzmir’e gurur yaşatmaya devam ediyor. U13 ve U15 kız futbol takımları kendi gruplarında sekizde sekiz yaparak İzmir Şampiyonu olurken, U17 Kız Futbol takımı da Türkiye şampiyonluğu yolunda emin adımlarla ilerliyor. 2022-2023 sezonu U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda finale yükselen Konak Belediyespor, 6 Eylül tarihinde Ankara’da yapılacak yarı final maçında Dudullu ile karşılaşacak.

U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası Finali 6 Eylül’de Oynanacak

2022-2023 Sezonu U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın finalinde Dudullu ile Konak Belediye Spor, 6 Eylül’de Ankara’da karşılaşacak. Altındağ Sahası’ndaki mücadele saat 12.00’de başlayacak. Müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde galibi penaltı vuruşları belirleyecek. Maç için kulüplere yol ve konaklama desteği verilecek. Müsabakada 1 sağlık görevlisi ve 1 saha komiseri görevli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.