ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

MORAL KAHVALTISI…

İzmir Bayraklı Gençlergücü U14 takımı, ilk senesinde başarılı bir sezonu geride bıraktı…Başkan Ural ÇAPAR, “İlk senemizde gelişerek, büyüyerek devam etmek istiyoruz” dedi.

Mustafa Küçükoğullarından İzmir U14 ligi ,play-off, F grubunda mücadele eden Bayraklı Gençlergücü spor kulübü, kuruldukları ilk senelerinde play off oynamaya hak kazandı. Başkan Ural ÇAPAR güzel geçen bir sezon sonrası tüm takım ve aileleriyle kahvaltı da buluşup moral depoladı. Kahvaltıya, Başkan Ural Çapar ,Antrenör Sergen GACAR, Yönetim kurulu üyeleri Zafer Öztürk ve Hamza Kaya ile aileler ve genç sporcular katıldı.

Başkan Ural ÇAPAR kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada “İlk senemizde Bayraklı GENÇLERGÜCÜ spor kulübü olarak U-14 5.nci grupta ikinci olduk play off ta F grubunda mücadele ediyoruz .İlk senemizde gelişerek büyüyerek devam etmek istiyoruz. Türk futbolunun ve İzmir spor dünyasının yakından tanıdığı Rahmetli Recep Gündeç hocamızın emanetini hayallerini bu kadar kısa sürede gerçekleştirdik. Hayaliydi çocukluğumuzun antrenörüydü ve takımı amatör yapmayı çok istiyordu. Bizler bıraktığı emaneti oluşturduk ve her zaman sahip çıkacağız. Merhum Onursal Başkanımız Recep Gundecin mirasıdır gençler ve çocuklarımız. ” ifadelerini kullandı .

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.