ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

KIYASIYA MÜCADELE…

SALİHLİ CUP U10 Dostluk Turnuvası, Minik Kramponların harika maçları ile sona erdi…

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – Salihlispor, Salihli Gençlerbirliği Spor, Salihli Poyraz FK., Salihli Anka Spor, Salihli Belediyespor, Salihli 45 FK., Salihli Ege Sportif ve Salihli Yıldırım Spor’un katıldığı turnuvada oyuncular kıyasıya mücadele etti.

Heyecanlı ve mücadele dolu geçen maçlarda izleyiciler futbola doydu…
Turnuva ile ilgili açıklama yapan İlçe Gençlik Spor Müdürü Oktay Ayaz; “Bu tarz turnuvalara destek olmaktan mutluyum, çocuklar harika maçlar çıkardı, onları izlerken gurur duydum. Salihli’nin geleceği emin ellerde. Bu turnuvanın Şampiyonu Salihli’nin Çocukları oldu. Katılan Tüm Takımlara teşekkür ediyorum. Her zaman Salihli’nin yarınları için gençlerimize desteklerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı…

Salihlispor Altyapı Sorumlusu Abdullah Türkkan turnuva sonrası yaptığı açıklamada ; “Geleceğin yıldız adayları ve yarınlarımız olan oyunculara vermiş oldukları mücadeleden dolayı kutluyorum… Bu tarz turnuvaların Salihli’miz de devam edeceğini temenni ediyorum, Dostça geçen maçlar için özveride bulunan antrenörlerimize ve oyuncularımıza tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca; Turnuvanın her anında desteklerini esirgemeyen İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Oktay Ayaz’a Tüm kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.