ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

İşimiz Gençler, Gücümüz Gençler…

Asarlık Gençlerbirliği spor kulübü altyapı takımları şampiyonluk yemeğinde buluştu…

Asarlık Gençlerbirliği spor kulübü 2022-2023 sezonunda başarılı olan altyapı takımları adına şampiyonluk yemeği düzenledi. Tüm yönetim ve teknik ekibin tam kadro olduğu şampiyonluk yemeğinde Asarlık Gençlerbirliği ailesi güzel bir sezon ve gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Menemen Belediye başkanı Aydın Pehlivan şampiyonluk gecesi sonrası ” Sezona 4 kategoride kazandığı kupalarla damga vuran Asarlık Gençler Birliği Spor Kulübümüzün Değerli Başkanı Mevlüt Çay ve pırıl pırıl sporcularımızla bir araya geldik. Menemenli gençleri sporla buluşturan ve başarı hedefini gerçeğe dönüştüren Kulübümüzün kıymetli yönetimine ve kupa için ter döken genç kardeşlerime tek tek teşekkür ettim. Geceyi yeni kupa hedefiyle bitirdik.” şeklinde konuştu.

Yemek sonrası Asarlık Gençlerbirliği spor kulübü başkanı ve Mevlüt ÇAY ve yönetiminden şampiyonluk yemeği hakkında yapılan açıklamada ;

“Kulübümüz Alt yapı Takımları Şampiyonluk yemeğinde buluştu. Şampiyonluk yemeğimize iştirak eden gençlerimizin her zaman yanında olan Menemen belediye başkanımız sayın AYDIN PEHLİVAN yardımcıları sayın MUSTAFA AKSOY sayın YUSUF DEMİRCİOĞLU , Tügva ilçe başkanı sayın ERHAN ÖZTÜRK ve yönetimi ile değerli muhtarımız BURHAN AKTAŞ’a katılım sağlayan tüm değerli dostlara sonsuz teşekkürler. İşimiz gençler gücümüz gençler geleceğe umutla…” ifadelerine yer verildi.

Gece sonunda tüm yönetim, misafirler ve geleceğin sporcuları objektiflere poz vererek bu anı ölümsüzleştirdiler.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.