“BU GURUR BİZE YETER…”
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/06/16-1-941x1024.jpg)
Selçuk Çamlık spor’dan ,İngiltere’ye ve Liverpool Futbol Akademi’sine…
“BU GURUR BİZE YETER… Bir Teşekkür Bizim İçin Bir Çok Şeyden Daha Değerlidir “
Selçuk Çamlık spor kulübü’nün 2013 doğumlu oyuncusu Hakan Körpe LİVERPOOL FC Akademisine Seçildi. Bu mutluluk ve gurur verici olayı spor kamuoyu ile paylaşan Selçuk Çamlık spor kulübünden yapılan açıklamada ; ” 2013 Doğumlu Sporcumuz Hakan Körpe’nin SELCUK ÇAMLIK SPORUMUZ’DA Aldığı 3 Senelik Temel Eğitimin Ardından Bu Yıl Yurt Dışına Taşınıp LİVERPOOL FC Akademisine Seçilmiş Olduğunu Bildirmekten Dolayı Onur Duyuyoruz…Bir Teşekkür Bizim İçin Bir Çok Şeyden Daha Değerlidir ” ifadeleri kullanıldı.
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/06/133.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/06/15-1.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/06/14-1.jpg)