BRONZORDU FK NAMAĞLUP ŞAMPİYON…
Ligin son maçından 3-1 galip ayrılan Bronzordu Futbol Kulübü namağlup şampiyonluğunu ilan etti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/11-4-1024x520.jpg)
İZMİR U 13 LİGİ – 14. GRUP Son hafta maçında Bronzordu Futbol Kulübü , Bergama Bilişim Futbol kulübü ile karşılaştı. Maçtan 3-1 galip ayrılan Bronzordu FK namağlup şampiyonluğunu ilan etti. Galibiyet ve şampiyonluğu getiren golleri Yağız, Berkay ve Furkan kaydetti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/12-3-1024x562.jpg)
Ligde 9 hafta sonunda Bronzordu takımı 9 galibiyet ve 27 puanla şampiyon oldu. Kırmızı – Lacivertliler rakip ağlara 47 gol atarken kalesinde 4 gol gördü.
HABER : Mustafa ÖZERGENE