HABERLERÖZEL HABER

“Her zaman Amatöre destek olacağız”

Karabağlar Yeşilyurt FK ‘ya “Philia Dermokozmetik” Sponsor oldu.

PHİLİA DERMOKOZMETİK Firma sahibi Mert HEPAKSAZ, “Biz destek olalım, Yeter ki Gençlerimiz spor yapsın…Her zaman amatöre destek olacağız. ” dedi.
Çetin Zengin İzmir 1.amatör küme 15.grup takımı Karabağlar Yeşilyurt futbol kulübü, uzun bir aradan sonra yeniden lig heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor. İlk haftayı 3 puanla kapatan Yeşilyurt FK takımına “PHİLİA DERMOKOZMETİK ” firması sponsor oldu. Böylesine zor bir süreçte amatör futbola ve gençlere desteklerini açıklayan “PHİLİA DERMOKOZMETİK ” firma sahibi Mert HEPAKSAZ “Çok zor şartlar altında bulunan gençlerimize ve amatörlerimize her zaman destek olmak istiyoruz “ dedi.
Bir genç sporcunun bile spor yapmasına vesile olmalarının kendilerini mutlu ettiklerini belirten sponsor Mert HEPAKSAZ, “Ligler oynansa da , oynanmasa da çok zor şartlar altında bulunan gençlerimize ve yakınımızdaki amatör kulüplerimize her zaman destek olmalıyız. YEŞİLYURT FK spor kulübümüzün her zaman yanındayız “ İfadelerini kullandı.

Kulüp adına Yeşilyurt FK Başkanı Bayram Ortaç ; “Gençlerimiz pandemi sonrası yeniden sahadalar. Sporcularımızın başarılı olacağına inanarak geleceğimiz olan gençlerimize forma sponsorluğunda bulunan ve her zaman spora ve sporcuya destek vereceğini belirten, PHİLİA DERMOKOZMETİK Firma sahibi Mert HEPAKSAZ, bey’e kulübümüz adına tüm içtenliğimiz ile teşekkür ederiz…” dedi.

Kulüp başkanı Bayram ORTAÇ, katkılarından dolayı PHİLİA DERMOKOZMETİK firma sahibi Mert Hepaksaz,’a yönetim kurulu adına ismine özel yeni sezon forması takdim etti.

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.