ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABERSON DAKİKA

“6. ÖZGÜR TURAN ATTİLA” DOSTLUK TURNUVASINDAN GÜZEL GÖRÜNTÜLER…

Usta gazeteci Murat Attila ve Okşan Attila’nın oğulları Özgür Turan Attila anısına düzenlenen 6. Özgür Attila Turnuvası, Yeşilyurt sahasında yapıldı.

İzmir’in 6 büyük kulübünün U 12 takımlarının katıldığı dostluk turnuvasında, bir ilk yaşandı ve ‘kazanan kaybeden’ olmasın diye kupa ve madalyalar önceden verildi.

Dostluk ve dayanışma kazansın, Özgür Attila’nın anılarının yaşadığı turnuvada birbirinden güzel görüntüler fotoğraf karelerine yansıdı.İzmirspor Futbol Altyapı işbirliği ile bu yıl altıncısı düzenlenen turnuva açılışında Karabağlar Belediye başkanı Muhittin Selvitopu, İzmirspor kulüp başkanı Nedim Topaloğlu, İzmir ASKF başkan yardımcısı Ahmet Öncel, Murat Attila ve kıymetli eşi Okşan Atiila hazır bulundu.Gazeteci Murat Attila’nın hoşgeldiniz ve teşekkür konuşmasından Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve İzmirspor başkanı Nedim Topaloğlu sporseverlere ve genç oyunculara seslendi.

KAZANAN VE KAYBEDEN OLMADI VE BİR İLK YAŞANDI…

İzmir’in 6 büyük kulübü, Altay, Altınordu, Bucaspor, Göztepe, Karşıyaka ve İzmirspor yöneticileri, hocaları ve U12 takım oyuncuları sahadaki yerin aldı.İzmir’in 6 büyük kulübünün U 12 takımlarının katıldığı dostluk turnuvasında, bir ilk yaşandı ve ‘kazanan kaybeden’ olmasın diye kupa ve madalyalar önceden verildi.Havanın güneşli olmasını fırsat bilen sporseverler bu turnuva için tribündeki yerlerini aldı. Genç oyuncuların güzel hareketleri ve golleri sonrası tribünlerden bol bol alkış sesleri sahaya yansıdı.

HABER VE FOTOĞRAFLAR : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.