HABERLERÖZEL HABER

KEYİFLİ BİR GÜN…

Başkan Aktan, “Bizleri çok mutlu ettiler”

“Otizmli çocuklarımızla keyifli bir gün geçirdik “
Otizmli çocuklar Manisa Futbol Kulübü antrenmanını ziyaret ederek futbolcularla keyifli anlar yaşadı. Otizmli çocukların ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Mevlüt Aktan, “Birlikte çok güzel bir gün yaşadık. Bizleri çok mutlu ettiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Otizmliler Derneği, Magnesia Rotaract ve Smyrna Rotaract’ın ortaklaşa düzenlediği etkinlikte otizmli çocukları Manisa Futbol Kulübü ağırladı. Fikri Bayrıl Tesisleri’nde gerçekleşen antrenman öncesi Başkan Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcularla keyifli dakikalar yaşayan otizmli çocuklar, Manisa FK formasıyla yeşil sahada futbol sevgisini tattı.

Başkan Aktan, “Bizleri çok mutlu ettiler”
Ziyaretin takıma moral verdiğini belirten Başkan Mevlüt Aktan, “Çocuklarımızı kulübümüzde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduk. 2 Nisan Dünya Otizmliler Günü’nde de Akademimizde bir etkinlik gerçekleştirmiştik. Bugün de birlikte çok güzel bir gün yaşadık. Bizleri çok mutlu ettiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi. Etkinlikte oyuncularla futbol oynayan çocuklar, günü anısına bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.