HABERLERÖZEL HABERTRANSFERLER

“ŞAMPİYONLUK İÇİN YUVAMIZDAYIZ…”

Karabağlar Gençyıldız spor kulübü 1994 doğumlu Ömür YOKA ve 1998 doğumlu İbrahim ATSEVER ‘i yeniden renklerine bağladı…

Karabağlar ve İzmir futbolunun köklü kulüplerinden Karabağlar Gençyıldız spor kulübü 2022-2023 sezonu çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.1.Amatör küme 9.grup’ta şampiyonluk parolasıyla transferlerini yapan Karabağlar Gençyıldız iç transferde tecrübeli ve başarılı oyuncuları 1994 doğumlu Ömür Yoka ve 1994 doğumlu İbrahim ATSEVER’i yeniden renklerine bağladı.

Yeniden yuvalarına dönen oyuncuların imza töreninde sportif direktör Nuri Önen, Genel Kaptan Mikail Akalan, 1994 doğumlu başarılı oyuncu Ömür Yoka ve 1998 genç orta saha oyuncu İbrahim Atsever hazır bulundu.

” MUTLUYUZ, ŞAMPİYONLUK İÇİN YENİDEN YUVAMIZDAYIZ…”

Oyuncular Ömür Yoka ve İbrahim Atsever yeniden yuvalarında oldukları için mutlu olduklarını belirterek imza sonrası yaptıkları açıklamada ; “ İzmir ve Karabağlar’ın geçmişi başarılarla dolu kulübüne geldiğim için çok mutluyum. Hedefimiz yeniden SÜPER AMATÖR LİG. Başkanımız Cihan Demir ve sportif direktörümüz Nuri Önen’e ilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Karabağlar Gençyıldız takımı ile yeni şampiyonluklar yaşamak için buradayım… ” ifadelerini kullandı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.