HABERLERÖZEL HABER

Plaket ve Teşekkür Belgesi…

Isparta Uluborlu Spor Kulübünden, Amatör spora katkılarından dolayı İzmir’li iş insanı Hüseyin Öztürk’e Plaket ve Teşekkür Belgesi…

2022-2023 sezonu başladı. Ama amatör futbolun sorunları sıkıntıları bitmiyor. Her zaman maddi ve manevi desteğe ihtiyacı var. Isparta ili, Uluborlu ilçesinde bulunan Uluborlu Spor’a, İzmir’li iş insanı Durakoğlu Züccaciye yönetim kurulu başkanı Hüseyin Öztürk sezon başında forma desteği yapmıştı. Başkan Yaşar Topgüner , forma desteğinde bulunan iş insanı Hüseyin Öztürk’e plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

PLAKETİ ALMAYA GİDEN HÜSEYİN ÖZTÜRK YİNE BOŞ GİTMEDİ…

Hafta sonu Isparta Uluborlu’ya plaketini almaya giden İzmir’li sporsever iş insanı Hüseyin Öztürk eli boş gitmedi ve bu seferde 18 top götürerek yine Uluborlu spor’u ve yönetiminin gönüllerini fethetti. Hüseyin Öztürk ” Plaket ve teşekkür belgesi içinbaşkanımıza ve Uluborlu spor’a çok teşekkür ederim. Sağlığımız elverdiğince destek olmaya devam edeceğiz. Uzun yıllardır amatör sporun içindeyim. Ne zorluklarla bu işlerin yürüdüğünü en iyi bilenlerdeniz. O sebeple bizimde Uluborlu spor’a bir katkımız olduysa ne mutlu bize . İmkanı olan her arkadaşımız Türkiye’nin neresinde bir amatör spor kulübü varsa, spora ve gençliğe hizmet etmek gerekir diye düşünüyorum…” ifadelerini kullandı.

“HÜSEYİN BAŞKAN GİBİ SPORSEVERLER OLDUKÇA SIRTIMIZ YERE GELMEZ…”

Konu hakkında açıklama yapan Uluborlu spor kulüp başkanı Yaşar Topgüner ” Isparta’mıza damadımız olan Hüseyin başkan gibi iş insanı spor severler oldukça amatörün sırtı yere gelmez. Onlar bu işe destek verdikçe biz bu futbola seve seve devam ederiz . Ne zaman ihtiyaç olsa bizlere her zaman destek oluyorlar. Onun için çok teşekkür ediyoruz kendilerine iyi ki varlar.” dedi.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.