HABERLERÖZEL HABER

Lige en iyi şekilde başlamak istiyoruz…

UFUK KAHRAMAN: GENÇLERBİRLİĞİ MAÇININ PROVASINI YAPTIK

Altınordu Teknik Direktörü Ufuk Kahraman, Göztepe maçında takımının eksik ve güçlü yönlerini gördüğünü söyledi.

Göztepe ile oynanan ve 2-2 sona eren hazırlık maçının ardından Altınordu TV’ye açıklamalarda bulunan Kahraman, lig maçları öncesinde son hazırlık maçını Göztepe ile oynadıklarını belirterek, “Ligin başlamasına sayılı günler kala takımımızdaki eksiklikleri gördük. Yine bu maçta güçlü yönlerimizi de görmeye çalıştık. Sakat oyuncularımızın olmayışından dolayı Göztepe maçında bazı oyuncuları farklı mevkilerde denemelerimiz oldu. Bu maç daha çok Gençlerbirliği maçının provası gibi geçti. Oyunu ikinci bölgede kabul edip hızlı hücumları tercih ettik. İkinci yarıda bunun tam tersi ön alan baskısı yapmaya çalıştık. Bu şekilde gol de bulduk. Tabi ki tam hazır pozisyona geleceğiz. Bu maçta eksik ve güçlü yanlarımızı görme fırsatı bulduk. Lige en iyi şekilde başlamak istiyoruz” dedi.

Öte yandan Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19, U16/17, U15, U14 ve U13 takımı sporcuları Göztepe maçını tribünden takip etti ve “Göztepe’yi layık olduğu Süper Lig’de tekrar görmeyi çok isteriz” pankartı astı.

İZİN GÜNÜ

Göztepe maçının ardından bir günlük izin yapan oyuncular, yarın sabah yapacağı çalışma ile 13 Ağustos’ta Gençlerbirliği ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarına başlayacak.

ALTINORDU FOOTBALL CAMPS SÜRÜYOR

Öte yandan Altınordu Futbol Kulübü tarafından düzenlenen Altınordu Football Camps devam ediyor. Bundan önce iki kamp dönemini gerçekleştirilen kulüpde bugün Metin Oktay Yerleşkesi’nde üçüncü kamp dönemi başladı. Türkiye ve Avrupa’nın değişik yerlerinden gelen misafir sporcular, Altınordu Futbol Kulübü’nün bünyesindeki antrenörler tarafından ileri futbol eğitimi alıyor. Sporcular, boş zamanlarında da sosyal aktiviteler gerçekleştiriyor. Altınordu Football Camps ile ilgili detaylı bilgilere https://altinorducamps.com/ sitesinden ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.