U11 Şenliğinde 2.Hafta…

ONUR SORGUÇ İzmir U11 Şenliği 2.hafta maçları oynandı…

ONUR SORGUÇ İzmir U11 Şenliği 2.hafta maçları oynandı. 15 grup 130 takım ile başlayan ligin tam bir şenlik havasında geçiyor. Geçen hafta başlayan ONUR SORGUÇ İZMİR U11 Şenliğinde bugün şu ana kadar gruplarda oynanan maçlar ve bize ulaşan sonuçlar şu şekilde ;

MAÇLAR SONUÇLANDIKÇA SAYFAMIZ GÜNCELLENECEKTİR…

1.GRUP

  • İZMİRGÜCÜ SPOR (HÜKMEN)3 – 0 MENEMEN SPOR
  • ALTINORDU 1 – 0 GÜMÜŞORDU GENÇ FK
  • GÖZTEPE 4 – 1 BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ
  • CANLI SPOR 1 – 4 ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR

2.GRUP

  • BERGAMA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ (HÜKMEN)3 – 0 YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK
  • AĞA SPOR 3 – 0 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ
  • BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL 1 – 6 ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR
  • ALİAĞA GENÇ SPOR 4 – 7 BERGAMA BAKIRÇAY FUTBOL KULÜBÜ

3.GRUP

  • ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2 – 1 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPOR
  • KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR 0 – 1 YAHŞELLİ GENÇLİK
  • ASARLIK GENÇLİK SPOR 1 – 3 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR

4.GRUP

  • ALTIN GENÇ SPOR KULÜBÜ 4 – 1 DADAŞ SPOR
  • ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR 6 – 1 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR
  • GÜZELTEPE GENÇLİK 6 – 0 EVKA-5 SPOR
  • HARMANDALI 35 GENÇLİK ve SPOR 0 – 10 EGEKENT GENÇLİK
  • HARMANDALI SPOR 1 – 7 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR

5.GRUP

  • ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR 6 – 0 KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR
  • DENİZ SPOR 3 – 6 İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ
  • TELLİBAHÇE SPOR 2 – 0 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR
  • YAMAÇGÜCÜ SPOR 4 – 0 KARŞIYAKA YALI SPOR
  • YEŞİLTEPE SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)FİKRİ ALTAY SPOR

6.GRUP

  • BAYRAKLI BELEDİYE SPOR 2 – 0 DEDEBAŞI SPOR
  • BAYRAKLI ÖZGÜR FK 2 – 1 ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ
  • KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR 2 – 3 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR
  • ONUR GENÇLİK SPOR 1 – 5 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR
  • YAMANLAR ESEN SPOR – BAYRAKLI YILDIZORDU

7.GRUP

  • ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR 1 – 2 YOL SPOR
  • 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR 4 – 1 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
  • BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR – ALTINDAĞ SPOR
  • BORNOVA 1881 SPOR 6 – 1 BORNOVA BELEDİYE SPOR

8.GRUP

  • MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR – ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK
  • BORNOVA KANDERE SPOR 1 – 6 İZMİR KARTALLAR SPOR
  • ÇAMDİBİ SPOR 4 – 1 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
  • CEYLAN SPOR – ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR

9.GRUP

  • ÖRENGÜCÜ SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)ULUCAK SPOR
  • İZMİR DSİ SPOR 1 – 3 NALDÖKENGÜCÜ SPOR
  • NALDÖKEN SPOR – KEMALPAŞA 1923 SPOR
  • KEMALPAŞA SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)MEVLANA KONURCA SPOR

10.GRUP

  • İLKADIM SPOR – İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
  • 1923 ALSANCAK SPOR 7 – 0 KAYA SPOR
  • İZMİR BELEDİYE SPOR 0 – 5 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ
  • EŞREFPAŞA SPOR 1 – 0 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR

11.GRUP

  • MİNİKORDU SPOR 2 – 1 ESKİ İZMİR GENÇLİK
  • İZMİR 1461 SPOR 3 – 0 MESEV GENÇLİK VE SPOR
  • KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR 7 – 0 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
  • İZMİRSPOR 3 – 3 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ

12.GRUP

  • 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR 1 – 4 İŞÇİEVLERİ SPOR
  • BUCA AKINCILAR ELİT SPOR 3 – 0 BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK
  • ŞİRİNYER SPOR 11 – 1 ÖZEN SPOR
  • BUCA BELEDİYE SPOR 3 – 3 KURUÇEŞME SPOR
  • GAZİEMİR GENÇLİK 0 – 2 BUCA EFELER SPOR

13.GRUP

  • ATA 1925 SPOR 2 – 9 SARNIÇ GENÇLİKSPOR
  • GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 3 – 1 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
  • TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 4 – 1 TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR
  • TORBALIGÜCÜ GENÇLİK 4 – 0 TORBALI 35 GENÇLİK VE SPOR
  • SELÇUK GENÇLİK SPOR (HÜKMEN)3 – 0 GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ

14.GRUP

  • GENÇ TİREGÜCÜ SPOR 2 – 2 TİRE BELEDİYE SPOR
  • ÖDEMİŞ SPOR 0 – 5 TİREGENÇ 1970 SPOR
  • ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR

15.GRUP

  • BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 1 – 6 URLA BELEDİYESİ SPOR
  • SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR 3 – 2 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
  • GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 1 – 3 GÜZELYALI SPOR

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.