HABERLERÖZEL HABERTRANSFERLER

KÜRŞAT YILDIRIM “KARABAĞLAR SPOR” DEDİ

Karabağlar Spor “Rüzgarın Oğlu” lakabıyla tanınan, güçlü fiziği ile dikkat çeken Bayram Kürşat YILDIRIM’ı kadrosuna dahil etti.

BAYRAM KÜRŞAT YILDIRIM , ” Karabağlar spor Kulübü’nün hedeflerine ulaşmak ve hep birlikte başarmak için buradayım” dedi.

2023-2024 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek KARABAĞLAR SPOR yeni sezon hazırlıklarına başladı …

İzmir Taner Savut 1.Amatör küme 9.gruptan namağlup Süper amatör lige çıkan ve geçtiğimiz sezon adından çok söz ettiren Karabağlar Spor , hem sezon hazırlıklarına hem de transferlerine başladı. Süper amatör lige süper bir başlangıç yapmak isteyen Karabağlar spor , Rüzgarın Oğlu olarak bilinen ve güçlü fiziğini çok iyi kullanan tecrübeli sağ ve sol kanat oyuncusu , 1998 doğumlu Bayram Kürşat YILDIRIM ’ı renklerine bağladı.

Kulüp tesislerinde yapılan imza töreninde Genel Koordinatör Ahmet KARAOSMANOĞLU , Teknik sorumlu Davut BULGAK ve yeni transfer Kürşat YILDIRIM hazır bulundu.

B.KÜRŞAT YILDIRIM ” KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ’NÜN HEDEFLERİNE HEP BİRLİKTE ULAŞMAK İÇİN BURADAYIM”

İmza sonrası çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten tecrübeli ve başarılı kanat oyuncusu Bayram Kürşat YILDIRIM yaptığı açıklamada ; “Karabağlar Spor Kulübü’nün bir parçası olduğum için mutluyum. Takım arkadaşlarımla birlikte hedefimiz doğrultusunda ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz.. Karabağlar spor Kulübü’nün hedeflerini hep birlikte ulaşmak ve başarmak için buradayım. Başta Adem Kuzu başkanımız ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun “ ifadelerini kullandı.

TEKNİK SORUMLU DAVUT BULGAK ; “HOŞ GELDİN RÜZGARIN OĞLU ”

Teknik sorumlu Davut Bulgak imza sonrası yaptığı açıklamada ; “Transferlerimiz ile sezon hazırlıklarımız başladı. Tecrübeli sağ ve sol kanat oyuncusu Kürşat YILDIRIM kardeşimize ailemize Hoş geldin diyoruz. Onu kadromuza dahil ettiğimiz için mutluyuz. Tecrübesi ve enerjisiyle takımımıza güç katacaktır. “ şeklinde konuştu.

BAYRAM KÜRŞAT YILDIRIM KİMDİR ;

1 Temmuz 1998 İzmir -Konak doğumlu Bayram Kürşat Yıldırım futbola 2008 yılında İzmirspor’da başladı. Daha sonra başarılı futbolcu sırasıyla ; KARABAĞLAR HİRES GENÇLİK VE SPOR , EŞREFPAŞASPOR , ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR , MENDERES BELEDİYESİ EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR , İZMİR BELEDİYE , KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ , KARABAĞLAR YEŞİLYURT FUTBOL KULÜBÜ , TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR ve KARABAĞLAR YEŞİLYURT FUTBOL KULÜBÜ formalarını giydi.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.