GALİBİYETİ CENGİZ HOCAYA HEDİYE ETTİLER…
“Çok büyük emekleri olan Cengiz Hocamızı Unutmadık…”
Çetin Zengin İzmir 1.amatör küme 1.Grup takımlarından Çakmaklıköyü spor ilk maçlarında farklı galibiyeti 5 ay önce kaybettiğimiz başarılı spor adamı Cengiz Pulat’a hediye etti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/02/111-1-1024x482.jpg)
“CENGİZ PULAT HOCAMIZI RAHMETLE ANIYORUZ…”
İlk haftayı bay geçen ve bu hafta ilk maçına çıkan Çakmaklıköyü spor 2.hafta maçında Dikili Çandarlı spor ile karşılaştı. 10-2 gibi farklı bir skorla maçtan ayrılan Çakmaklıköyü spor yönetimi maç sonrası yaptığı açıklamada ; “Bu maçı bugün yani kandil gününde çakmaklı sporun vefat eden teknik direktörü CENGİZ PULAT hocamıza armağan ettik…Mekanı Cennet olsun.” ifadelerini kullandı.
Bu sonuçla haftayı 3 puanla kapatan ÇAKMAKLIKÖYÜ SPOR, bir maç eksik ve 3 puanla 3.sıraya yerleşti. Önümüzdeki hafta Yeni Bağarası spor ile oynayacak Çakmaklıköyü spor yarından itibaren maçın hazırlıklarına başlayacak.
HABER : Mustafa ÖZERGENE