HABERLERÖZEL HABER

DÖNDÜLER…

ALTINORDU’NUN İKİ OYUNCUSU YUVAYA  DÖNDÜ…

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu Futbol Kulübü, Öz Kaynak Sistemi’nden yetiştikten sonra Niğde Anadolu FK’da kiralık olarak forma giyen oyuncuları Alperen Selvi ve Emre Oymak ile sözleşme imzaladı. Beytullah Baliç Yerleşkesi’nde düzenlenen imza töreninde A Takım CEO’su Mehmet Necati Özdeniz ve Teknik Direktör Ufuk Kahraman da hazır bulundu.

Niğde’de güzel bir sezon geçirdiğini ve tekrar yuvaya döndüğü için mutlu olduğunu dile getiren Alperen Selvi ve Emre Oymak, Altınordu TV’ye açıklamalarda bulundu. Alperen Selvi, “Gelecek yıl kuruluşunun 100. Yılını kutlayacak kulübüme geri geldiğim için çok mutluyum. Başarılı olmak için çalışacağım. Genç kardeşlerim de çok çalışsınlar ve futbol odaklı hayaller kursunlar ileride başarılı olacaklardır” diye konuştu.

Yine Altınordu’dan yetiştikten sonra Niğde Anadolu FK’ya kiralan ve sonrasında takıma geri dönen Emre Oymak da “Yuvama dönmekten dolayı çok mutluluk duyuyorum. Güzel bir sezon geçirdim. Kulübümüzün kuruluşunun 100. Yılı’nda tekrar burada olmak çok güzel bir duygu. Bu anlamlı sezonda başarılı olmak istiyoruz. Ufuk Kahraman hocam ile daha önce beraber çalışmıştık. Kendisi bizi yakından tanıyor. Güzel bir sezon bizi bekliyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.