ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Yarım Kalan Hikayemiz Var…”

ŞAMPİYON İZMİRGÜCÜ , YİNE ŞAMPİYON…

İzmirgücü spor Üst üste, 3.Şampiyonluğunu elde etti.

Avni Yelkenbiçer İzmir U16 Ligi F grubu takımlarından İzmirgücü spor son hafta maçını 5-2 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

HEDEF YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAMAK…

Bugün oynanan grubun son maçında İzmirgücü , ligin güçlü takımlarından Bornova 1881spor ile karşılaştı. Maçtan 5-2 lik skorla ayrılan İzmirgücü 3 sezonda 3.defa şampiyonluğunu ilan etti. Çok zevkli ve heyecanlı geçen karşılaşmada hem şampiyonluğu hemde 3 puanı getiren golleri ;5 ve 8.dakika da Bünyamin, 52 ve 54.dakika da ilkay ve 63 dakika da Berkay attı.

Bu sonuçla İzmirgücü 40 puanla şampiyon olarak , Bornova 1881 spor ise 34 puanla ve 2.olarak play off’lara katılmayı hak etti.

İZMİRGÜCÜ takımının maç sonrası şampiyonluk sevinçleri görülmeye değerdi…

BAŞKAN AHMET ÖNCEL “3 SENEDİR 2. OLMADIK..”

Başkan olduktan sonra 3 sezondur şampiyon olan İzmirgücü spor kulübü başkanı Ahmet Öncel yönetim, teknik heyet, oyuncular ve taraftarlar ile şampiyonluğu kutladı. Çok mutlu olduklarını yarım kalan hikayelerini tamamlamak için yollarına devam ettiklerini belirtti. Başkan Ahmet Öncel 3.defa gelen şampiyonluk sonrası duygularını sayfamıza açıkladı.

Başkan ÖNCEL “ Çok güzel bir yönetim ve ekiple kulübü devraldıktan sonra hiç 2. Olmadık. 3 sezondur üst üste şampiyon oluyoruz. Gerçekten başarılı bir yönetim gösterip saha içinede bunu yansıttık. Çok mutluyuz. Pandemi öncesi yarım kalan bir hikayemiz vardı. Türkiye şampiyonasına gitmek için çıktığımız yoldan geri döndük. İlk etapta Play off şampiyonlu ve arkasından yarım kalan hedefimize devam etmek istiyoruz. Başta yönetim kurulumuz olmak üzere, Aslan hocamızı, tüm çocuklarımızı kutluyorum. Çok güzel basarılar bizleri bekliyor. Bugün rakibimiz ama dost kulübümüz Bornova 1881 spor kulübüne ve tüm play off mücadelesi verecek takımlara başarılar diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Yine şampiyon olarak mutluluğunu ve duygularını gizleyemeyen 3.defa Şampiyon Hoca Aslan Duru sayfamıza çok özel açıklamalarda bulundu. Başarılı hoca Aslan Duru ; “öncelikle çok büyük emek veren fedakarlık yapan oyuncularımı yürekten kutluyorum . Sonuna kadar bu şampiyonluğu hakkettiler . İnatla hırsla savaşarak hak ettiler, sporcularımın emeğine sağlık. Bize hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve hep yanımızda olan sayın başkanımız Ahmet Öncel beye ve hep yanımızda olan her türlü fedakarlığı yapan çocuklarımızı destek olan kendilerinden ödün verip çocuklarına imkan sağlayan velilerimize çok teşekkür eder ve saygılarımı sunarım. ŞAMPİYON İZMİRGÜCÜ” dedi.

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.