ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

TEŞEKKÜR EDERİZ…

Geçen sezonun kupalara ve şampiyonluklara doymayan İzmirspor Altyapısı, yeni sezon formalarını tanıttı ve sponsorlara teşekkür etti…

2023-2024 sezonu çalışmalarına başlayan İzmirspor altyapı takımları geçen sezon yaşadığı başarıları tekrarlamak ve yarım kalan Türkiye şampiyonluğu hikayelerini tamamlamak istiyor.

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden İzmirspor altyapı takımlarına destek de devam ediyor. Geleceğimiz gençlerimizin spor yapmaları için destek olan firmalara Spor okulları ve altyapı başkanı İlkin Nurullah SAĞIR ve Altyapı yarışmacı takımlar yöneticisi Soner YEDİVEREN teşekkür etti.

GEÇEN SEZONDAN DAHA İYİ OLACAĞIZ. BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜYÜZ, YAŞASIN İZMİRSPOR’UMUZ…”

3 Takım maç forması ve 2 takım antrenman malzemesi yaptıran SES LOJİSTİK SİSTEMLERİ, DEMİRALP LOJİSTİK , BRK RENT A CAR, ÇOBANLAR BESİ VE KURBAN ÇİFTLİĞİ firma sahiplerine teşekkür eden Spor okulları ve altyapı başkanı İlkin Nurullah SAĞIR ve Altyapı yarışmacı takımlar yöneticisi Soner YEDİVEREN yaptıkları açıklamada ; ” İzmirspor altyapı olarak geçen sene altyapılarımızda gösterdiğimiz başarıları artırarak yeni sezona her yaş grubunda iddialı olarak hazırlanıyoruz. İzmirspor altyapı için vakit, nakit, fikir, Dua, ne ayıran varsa hepsine sonsuz teşekkür ederiz… Birlikte çok güçlüyüz, yaşasın İzmirspor’umuz…Bizim çalışma azmimizin artmasına yardımcı olan Ses lojistik; İlkay Küçükier, Demiralp lojistik Faruk Kayaalp Ve Üçler Kutlu, Çobanlar Besi ve Kurban Çiftliği Tevfik Ayter ve Brc Rent A Car, Burak Berk Beltekin beylere ve tüm sponsorlarımıza da gençlerimizin spor yapmalarına vesile oldukları için tekrar çok teşekkür ederiz. Yer yüzünün en güzel takımı İzmirspor…” ifadelerini kullandı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.