ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

BEKTAŞ’A YENİ GÖREV…

ALTAY’IN YENİ ALTYAPI BÖLGE SCOUTU MESUT BEKTAŞ OLDU.

Altay spor okullarından ve altyapısından profesyonel takımına çıkardığı oyuncularla rekor kırmaya devam ederken, Altay Akademi Genel Direktörü Mahmut Gözüaçık Scout ekibini Mesut Bektaş ile güçlendirerek, Çiğli, Karşıyaka ve Menemen ilçelerinde oyuncu izleme görevi için Mesut Hoca ile Bornova Vizyonsports tesislerinde el sıkıştı.

Mahmut Gözüaçık; ‘Mesut Hocamızın yıllardır Akademi takımlarımıza kazandırdığı sporcular için teşekkür ederek, Büyük Altay’ın, Büyük ailesinin 10 yıldır içinde bulunan Değerli Hocamın akademimizde daha aktif çalışması ve kulübümüze değer katması için adını koyduğumuz bu önemli göreve bu işi yıllardır kalitesi ile devam eden Mesut Hocam ile birlikte yol yürüyeceğimiz için çok sevinçliyim” diyerek sözlerini tamamladı.

Mesut Bektaş ise; ‘’ Adı gibi şanı Büyük Altay kulübümüzde beni bu göreve layık gören Mahmut Başkanıma şükranlarımı sunuyorum ve çok teşekkür ederim” dedi.

ALTAY Spor okulları yönetiminden yapılan açıklamada ; “10 yılda bir çok sporcuyu başta Altay kulübümüze ve Türk futboluna kazandıran Sayın Bektaş’a bizde yeni görevinde başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.