ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

TARİHİ MAÇLARA HAZIR

Karabağlar Arslangücü U16 Takımından Tarihi büyük başarı ve hazırlıklar tamam…

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – İzmir U16 liginde final maçları sonrası ilk defa Türkiye şampiyonası biletini alan Karabağlar Arslangücü büyük sevinç ve mutluluk yaşamıştı. 18-21 Nisan tarihleri arasında ilk defa Karabağlar’ı ve İzmir’imizi Türkiye finallerinden temsil edecek Arslangücü takımı hazırlıklarını tamamladı ve şampiyonayı beklemeye başladı.

Altyapı çalışmaları ile dikkat çeken kulüplerimizden Karabağlar Arslangücü ilk defa katılıyor. Türkiye şampiyonası 1.etap maçlarını Balıkesir’de oynayacak olan Arslangücü sportif direktörü ve teknik sorumlusu Ali Arslan konu hakkında yaptığı açıklama da “Büyük bir başarı gösterdiğimiz bu sezonda Türkiye finallerine gidecek olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hazırlıklarımız tamam. Karabağlar ve İzmir’imizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Çocuklarımızla ilk defa yaşayacağımız bu heyecanı en güzel şekilde tamamlamak istiyoruz. Tüm desteğini esirgemeyen spor kamuoyuna yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İzmir’imizi U16 Ligi Türkiye şampiyonasında ilk defa temsil edecek Karabağlar Arslangücü spor kulübünü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

İZMİR U16 Ligine başlayan 109 takımdan son 5 ‘e kalan İzmir’imizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek takımlarımızın mücadele edeceği iller şu şekilde ;

  • İZMİRSPOR – UŞAK
  • PINARGÜCÜ SPOR – DENİZLİ
  • S.Ş.SEFERİHİSAR SPOR – UŞAK
  • KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ – BALIKESİR
  • BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ – BALIKESİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.