ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

ŞAMPİYON YEMEKTE BULUŞTU…

İZMİR MALİK TAHİRLER U 14 LİGİ-12. Grup takımlarından İzmir Üçyol Gençlik, Namağlup Şampiyonluğunu düzenlenen bir yemekle kutladı…

İzmir Üçyol Gençlik Spor U14 takımı 2009-2010 doğumlu oyunculardan kurulu takımı ile İzmir Malik Tahirler U14 liginde,14 maçta 11 galibiyet, 3 beraberlik ile 36 puanla namağlup şampiyon olarak adını play-off’lara ve İzmir finallerine yazdırdı.
Grubun dün son oynanan şampiyonluk maçından sonra U14 takımını şampiyonluk yemeğine götüren İzmir Üçyol Gençlik Spor takımı müthiş bir organizasyon ile parmak ısırtmaya devam etti.

MURAT İCE : “ZAFER İNANANLARINDIR…”
İzmir Üçyol Gençlik Spor teknik sorumlusu Murat İce ise sezon ve namağlup şampiyonluk hakkında yaptığı açıklamada ;
“Takımımız ile zorlu bir serüvene başladık.2009 U14 grubu oyuncularımız pandemi den en çok etkilenen gruplardan olduğu için özellikle bu gruplar İle çok fazla ilgilendik çok antrenman yaptık çok hazırlık maçlarına gittik. Kısacası çok çalıştık çok emek verdik. Şükürler olsun ki namağlup ŞAMPİYON olarak adımızı finallere yazdırdık.


İzmir Üçyol Gençlik Spor kulubü olarak ligde mücadele eden ter akıtan tüm takımlarımıza teşekkür ediyoruz. Hepsine başarılar diliyoruz.
Şampiyonluğu başarılı bir şekilde namağlup olarak kazanan oyuncularımıza ise u16 takımımız da yaptığımız gibi şampiyonluk kutlaması ile yemek vererek onları ödüllendirdik. Çocuklarımızın mutluluğu bizlerin mutluluğudur… Biz sadece futbol değil her türlü sosyal etkinlikle çocuklarımız İLE beraberiz olmaya da devam edeceğiz. AMACIMIZ hepsini sporun içinde tutup spor bilinci ile yetiştirip ülkemize milletimize hayırlı sporcu hayırlı insan olarak yetişmelerini sağlamaktır. Sözlerimi bitirirken kulübümüzü aldığı namağlup şampiyonluk İle kutluyor, play-off lar da mücadele edecek takımlara başarılar diliyorum. ZAFER INANLARIN’DIR…” ifadelerini kullandı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.