ŞAMPİYON BUCA BELEDİYE…
İzmir Şampiyonluğundan Sonra BUCA BELEDİYE SPOR, Balıkesir Şampiyonu oldu…
ALİ RIZA LEBLEBİCİ İZMİR U 16 LİGİ Play- Off final ve Türkiye finalleri maçları sonrası adını İzmir’de 5 takım arasına yazdıran Şampiyon Buca Belediyespor, Türkiye şampiyonası 1.etap Üçüncü maçında net skorla 4-0 kazandı ve adını ŞAMPİYON Olarak yazdırdı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/04-1-1024x570.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/05-1-1024x568.jpg)
Buca Belediyespor U16 takımı, güçlü rakibi Bursa Bağlarbaşı ile Balıkesir Burhaniye spor toto sahasında oynadı ve az önce sonuçlanan Türkiye şampiyonası 1.etap üçüncü ve final maçını 4-0 gibi net skorla kazandı. Ve adını BALIKESİR ŞAMPİYONU Olarak yazdırdı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/01-9-1024x547.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/03-5-1024x724.jpg)
Heyecanın baştan sona düşmediği maçta, 5 dakikada İsmail Candemir, 14. dakikada Savaş, 50. dakikada Yiğit, ve dakika 72’de kaptan Mehmet’ten geldi. Maçta başka gol olmayınca maç bu 4-0 sonuçlandı ve Buca Belediyespor U16 takımı Balıkesir’de şampiyonluğunu ilan etti..
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/00-9-1024x373.jpg)
Spor servisimiz olarak Buca Belediyespor ekibini tebrik eder Türkiye şampiyonası diğer etaplarında başarılar diliyoruz. “Vurduğunuz Gol, Şansınız Bol Olsun BUCA BELEDİYE SPOR …”
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/02-5-1024x612.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/04/06-1024x580.jpg)