ŞAMPİYON İZMİRSPOR
ŞAMPİYON İZMİRSPOR, GOL YEMEDEN TÜRKİYE’DE SON 4 TAKIM ARASINDA…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2024/05/03-7-1024x495.jpg)
ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – Burdur ilinde gerçekleşen U15 Türkiye Futbol Şampiyonası 2. Kademe Final maçında Genç Şimşekler , zorlu ve güçlü rakibi Antalya Kepezspor ile karşılaştı.
İzmirspor U15 futbol takımı, zorlu karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı ve Türkiye’de son 4 takım arasına adını yazdırdı. İzmirspor takımına büyük mutluluk ve gurur yaşatan maçta şampiyonluğu getiren golleri EMİRHAN GÖKGÖZ ve ALİ EGE kaydetti.
İZMİRSPOR, TARİHİNE TARİH EKLEDİ…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2024/05/01-7-1024x430.jpg)
Almış olduğu galibiyet ile adını 2. Etap finalini de kazanarak şampiyon olan İZMİRSPOR U15 futbol takımı Türkiye de son 4 takım arasına adını yazdırdı.
İzmir’imize bu büyük gurur ve mutluluğu yaşatan Şimşeklerimizi tebrik eder, Türkiye şampiyonası final maçlarında başarılar dileriz.