ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Önemli Olan Gençlerimizin Mutluluğu…”

Yönetim, teşekkür toplantısı yaptı ve tatlı ikramında bulundu.

Şampiyon olamadılar, Play-Off’lara kalamadılar ama Tepecik Ülküspor 1946 , liglerini tamamlayan U16 ve U18 oyuncularına teşekkür toplantısı yaptı ve tatlı ikramında bulundu.

Avni Yelkenbiçer İzmir U16 ligi, j grubunda, Bülent Meralbaysal İzmir U18 ligi H grubunda bulunan Tepecik Ülküspor 1946 spor gençleri belki sezonu istedikleri gibi bitiremedi. Belkide play-off lara kalamadı. Ama başkan Mitat İpek onları topladı, moral verdi ve tatlı ikramıyla güzel bir sezon kapanışı yaptı.

Başkan Mitat İpek geceye özel yaptığı açıklamada “Pandemi sonrası yeni sezon yeni bir lig yaşadık. Belki ligi istediğimiz yerde bitiremedik ama olsun çocuklarımız gençlerimiz spor yaptı, mutlu oldu. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Yönetim kurulumuz adına onları tekrar toplayıp sezon değerlendirmesi yaptık ve ağzımızı tatlandırdık. Bütün çabalarımız geleceğimiz gençlerimiz için. İnşallah önümüzdeki sezonda daha sağlıklı, pandemisiz bir sezon olur”

5-2’lik Galibiyet Sonrası Tepecik Ülkü spor 1946 SK, oyuncularının sevinçleri görülmeye değerdi.

“1.AMATÖR LİGİMİZE İYİ BAŞLADIK…”

Çetin Zengin İzmir 1.amatör küme 14.grup takımı Tepecik Ülküspor 1946 Teknik sorumlu Engin Bitin yönetiminde sezona çok iyi başladı. ilk maçından 5 gol ve 3 puan ile ayrıldı. Başkan Mitat İpek , “Şu an 1. amatör olarak lige devam ediyoruz. İlk hafta 5-2 gibi bir skor ve galibiyetle başladık. Grubumuzda güçlü ve dost takımlarımız var. Güzel bir sezon olur inşallah. Tüm spor kamuoyuna ,amatör camiasına başarılar dilerim “ dedi.

TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946 , Grupta oynanan maç sonuçları ve bu hafta oynanacak maçlar şu şekilde ;

  • KAYA SPOR 1 – 5 BASMANE ALTINPARK SPOR
  • GÜZELYALI SPOR 1 – 7 EŞREFPAŞA SPOR
  • YILMAZKAYA SPOR 2 – 5 TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946

BU HAFTA OYNANACAK MAÇLAR

  • HUCÜM SPOR – GÜZELYALI SPOR
  • TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946 – KAYA SPOR
  • EŞREFPAŞA SPOR – YILMAZKAYA SPOR

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.