KAZANAN İZMİR OLACAK…
U15 Ligi Türkiye Şampiyonası 1.Etap finalinde İki İzmir takımı karşılaşıyor…
İzmir Ogün Uçak U15 liginde adını son 5 takım arasına yazdırarak Türkiye Şampiyonasına katılan Güzeltepe Gençlik ve Bozdağ spor Türkiye şampiyonası Aydın 1.etap final maçında karşı karşıya geliyor…
HER İKİ TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ…KAZANAN İZMİR OLACAK…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/001.jpg)
İzmir ekibimiz Güzeltepe Gençlik Denizli Bereketli ile karşılaştı. Güzeltepe gençleri mükemmel futbolunu sonuca yansıttı ve sahadan 4-0 galibiyetle ayrıldı. Adını Aydın’da finale yazdırdı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/000-1024x616.jpg)
Bir diğer temsilcimiz Bozdağ Spor Aydın 1.etap ikinci maçında Akhisar Yıldırım spor ile karşılaştı ve sahadan güzel futbol ve 3-1 galibiyetle ayrılarak Finalde Güzeltepe Gençlik’in rakibi oldu.
SPOR SERVİSİMİZ OLARAK HER İKİ İZMİR EKİBMİZE FİNAL MAÇINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ…
Maç Aydın 2 nolu yan sahada saat: 11.00 de oynanacak.
KUPA İZMİR’E GELECEK VE KAZANAN İZMİR FUTBOLU OLACAK…
HABER : Mustafa ÖZERGENE