ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Karabağlar’dan, Başakşehir’e…

Başarılı Hoca Murat İCE “Çocuklarımızın Hayallerine kapı açmaya devam edeceğim…”

ÖZEL HABER – MUSTAFA ÖZERGENE

2023-2024 sezonu hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden altyapının parlayan yıldızı İzmir Üçyol gençlik spor bir yıldız oyuncusunu daha hayallerine kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyor. 2008 doğumlu İzmir Üçyol Gençlik spor kulübü altyapısından yetişen Emre Musa AKÇAGÜN , Süper lig ekibi Rams Başakşehir futbol kulübüne transfer oldu.

MURAT İCE ; “HEDEFİMİZ ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİNE ULAŞMASINA YARDIMCI OLMAK…”

Kurulduğu günden itibaren altyapı çalışmaları ve başarıları ile dikkat çeken İzmir Üçyol Gençlik spor kulübü gençlerini hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. İzmir Üçyol Gençlik spor kulübü teknik sorumlusu Murat İce “Geçen sene İzmir’de şampiyon olup Türkiye şampiyonasına gitmemizde çok önemli katkı sağlayan 6 numaramız Emre bugün itibari ile hayallerine ilk adımı attı.” dedi.

Fırsat buldukça Türkiye sınırları içerisinde bütün illeri dolaşan , oyuncu takip eden ve kulüp ayırt etmeksizin her amatör kulüpteki oyuncuları yöneticileri ve ailelerinin izni dahilinde hayallerine kavuşturan başarılı teknik adam Murat İCE spor kamuoyu tarafından da takdirle karşılanıyor.

Rams Başkaşehir futbol kulübüne bir oyuncu daha verdikleri için mutlu ve gururlu olduklarını belirten Murat İCE sayfalarımıza yaptığı çok özel açıklamada ; ” 2008 doğumlu sporcumuz alt yapıdan yetişen oyuncumuz Emre Musa Akçagün bugün itibari ile Rams Başakşehir futbol kulübüne transfer olmuştur.
Hedefimiz her zaman dediğimiz gibi çocuklarımızın hayallerine ulaşmasına yardımcı olmak. Bunun içinde bugün çok mutluyuz ve gururluyuz. Geçen sene İzmir’de şampiyon olup Türkiye şampiyonasına gitmemizde çok önemli katkı sağlayan 6 numaramız Emre bugün itibari ile hayallerine ilk adımı attı.
Hep söylediğimiz gibi çok çalışan emek veren disiplinli olan her zaman kazanır.
İzmir Üçyol Gençlik Spor Kulübü olarak tek ve en büyük hedefimiz çocuklarımızı Profesyonel takımların bünyesine kazandırmak. Bu transferde emeği geçen başta hocalarımıza yöneticilerimize ayrıca bize çok katkı sağlayan Rams Başakşehir akademi sorumlusu İlyas Öztürk hocama U16 sorumlusu Kazım Çetin hocama ve takım antrenörü Tolga hocama çok teşekkür ediyorum…. DURMAK YOK ÇALIŞMAYA GELİŞMEYE TRANSFERLERE DEVAM DİYORUM…” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.