ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Karabağlar’da Futbol Şöleni…

Minikler Futbol Şenliğinde Kupalar sahiplerini buldu…

Okulların 1 haftalık tatile girmesi sebebiyle sahalarda boş kalmadı. Karabağlar spor kulüpleri birliği bu boşluğu değerlendirerek, U11 ve U12 yaş kategorisinde turnuva düzenledi. Bu turnuva yakında başlayacak olan U11 ve U12 liglerine hazırlık anlamında olduğu için kulüpler pandemi sonrası gençlerin son durumunu görmüş oldu.

11 Nisan 2022 Pazartesi günü Yeşilyurt spor tesislerinde başlayan turnuva 15 Nisan Cuma günü kupa ve ödül töreniyle son buldu. Genç sporcular ve kulüpler içinde hem bir hazırlık, hem de tatilde güzel bir organizasyon olarak anılarda yerini aldı.

Karabağlar Spor Kulüpleri Birliği Minikler Futbol Şenliği U11 ve U12 Yaş Kategorisinde Pazartesi günü başlayan turnuvaya ; U12 Kategorisinde Gümüsordu, Bronzordu, Tezcan Grup Bozyakaspor, Karabağlar Arslangücü, Karabağlar Gençordu, Karabağlar Barınspor, İzmir 1461 spor, Smyrna Atletik spor , Eski İzmir gençlik ve Karabağlarspor Takımları katıldı. U11 kategorisinde ; Eski İzmir Gençlik , Gençordu, Bahçelievler Elitspor , Gümüşordu , Bronzordu, İzmir 1461 spor, Karabağlar Arslangücü ve Tezcan Grup Bozyakaspor takımları katıldı.

Oynanan Grup Maçlarının Ardından U12 Yaş yarı finallerde ; Bronzordu – Gümüşordu, Karabağlar Arslangücü – Gençordu mücadele etti. U11 Yaş yarı finallerinde ise; Gümüşordu – Bronzordu, Karabağlar Arslangücü – Gençordu takımları yarı Finallerinde mücadele etti..

Bu final maçları sonrası U11 Yaş Grubunda sıralama şu şekilde oluştu ; 1- Gümüşordu, 2- Gençordu, 3- Arslangücü ve 4- Bronzordu

U12 Yaş sıralamasında ise sıralama şu şekilde oluştu ; 1-Bronzordu , 2-Gümüşordu , 3- Arslangücü ve 4- Gençordu

Maçlar sonrası güzel bir havada coşkulu bir kalabalık sonrası yoğun bir ilgi arasında Kupa ve ödül töreni yapıldı. Coşkulu bir şekilde takımlar kupa ve madalyalarını aldı. Gençlerin U11 ve U12 ligleri öncesi sevinçleri ve mutluluğu görülmeye değerdi.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.