ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Egegücü’nden Örnek Çalışma…

Altyapı çalışmaları ve başarıları ile dikkat çeken Bornova Egegücü spor kulübü, örnek çalışması ile her hafta oyuncularına moral veriyor…

Geçtiğimiz sezon kurulan ve liglere katılarak aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren kulübü Bornova Egegücü spor , her hafta kazanılan veya berabere kalınan her maç sonrası oyunculara moral verme anlamında haftanın oyuncusu, haftanın iyisi gibi maçın oyuncularına ödül veriyor.

Bu sezon böyle bir çalışma başlattıklarını belirten 26 yaşındaki genç başkan İlker Demirtaş; “Oyuncularımıza değer bir kulüp olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her zaman dediğimiz gibi buraya gelen bizim çatımız altında olan tüm sporcularımızın hepsinin futbolcu olmasını tabi ki isteriz. Ama önceliğimiz iyi birer birey olsunlar. Bizde her hafta onları onure edecek, moral verecek çalışmalara devam ediyoruz. Kazandığımız veya berabere kaldığımız her maç sonrası hangi yaş grubu olursa olsun haftanın oyuncusu seçerek küçük de olsa ödüllendiriyoruz. Spora ve sporcuya değer veren, sporcuya kendini değerli hissettiren bir kulüp yapısı anlayışı ile çalışmaya devam… Yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar dileriz. ” ifadelerini kullandı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.