AMATÖR SPORA DESTEK…
EGEKENT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ’NDEN SPONSORLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/205dd252-7981-46a0-a91b-2238c5535ab1-1024x588.jpg)
Sponsor firma yetkilileri, Gençlerin her zaman spor yapmaları için ” ELİMİZDEN GELDİĞİNCE,AMATÖR SPORA VE AMATÖRLERE HER ZAMAN DESTEK OLMAK İSTİYORUZ.” dedi.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-17-at-13.09.04-1-1024x924.jpeg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-17-at-13.09.04-917x1024.jpeg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-17-at-13.09.23-915x1024.jpeg)
Yeni sezon antrenmanlarına Alt yapı takımlarından Egekent Gençlik spor kulübü sponsor olan ; FORMEN SUİT, ÜSTÜNBAY REKLAM, MAKSİ YAPI MARKET
NOZZE GELİNLİK ve ALTUNEL MEŞRUBAT a desteklerinden dolayı teşekkür edip plaket takdim etti.
Amatör spor her zaman desteklerini sürdüreceklerini belirten FORMEN SUİT, ÜSTÜNBAY REKLAM, MAKSİ YAPI MARKET, NOZZE GELİNLİK ve ALTUNEL MEŞRUBAT firma yetkilileri yaptıkları açıklamada ; ” Geleceğimiz olan çocuklarımızı sahalarda görmek ve onların kötü alışkanlıklardan uzak durarak spor yapmaları için elimizden geldiği kadar amatörlerimize destek olmak istiyoruz. Şimdilik forma yaptırdık ama desteklerimiz sürecek.” dedi.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-17-at-13.09.03-1-1.jpeg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-17-at-13.09.03-2.jpeg)
Egekent Gençlik Spor Kulübü sportif direktörü ve Antrenörü Mesut Bektaş ” Böyle duyarlı işadamlarımızı görmek bizi mutlu ediyor. Bizlere destek olarak gençlerimizi sevindiren firmalarımıza ve çok değerli yetkililerimize çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE