ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

EFELER DÖNÜYOR…

Yaşattığınız heyecan ve Mutluluk için Teşekkürler Buca’nın Efeleri…

Bülent Meral Baysal İzmir U18 liginde ilk dörde kalarak büyük başarı yakaladı ve Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı.

Buca Efeler spor İzmir de oynanan final maçları sonrası İzmir Üçüncüsü olarak Manisa finallerine gitti. Oradaki büyük başarısı sonrası Manisa şampiyonu oldu ve Türkiye de ilk 20 takım arasına kaldı. Güzeltepe Gençlik spor ile Türkiye finalleri Kütahya etabına giden Buca Efeler spor büyük bir başarı elde etti. Buca, İzmir ve tüm spor kamuoyunun takdirini kazanan Buca Efeler spor dün oynanan maçta şanssız bir biçimde 2-1 kaybederek finallere veda etti. Az önce yola çıkan ve İzmir’in gururu olan Buca Efeler spor yönetimini, teknik ekibine ve tüm sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyoruz. Gönüllerimizin şampiyonu oldunuz. Nice başarılı yıllara BUCA’NIN EFELERİ …

BUCA EFELER SPOR Yönetiminden şampiyona hakkında yapılan açıklamada ; “TFF U18 Türkiye şampiyonası 2. kademe maçları için Kütahya’da İzmir ve Buca’mızı en iyi şekilde temsil eden ve Türkiye’de ilk 20 takıma kalmış takım olarak İzmir’imize dönüyoruz. U18 takımımızın bize yaşattığı gurur ve mutluluk için teşekkür ediyoruz.Buca efeler spor ailesi olarak bize destek olan herkese teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.