U14 LİGİ GRUPLARI BELLİ OLDU
2023-2024 Sezonu İZMİR U14 Ligi Grupları belli oldu.
2023-2024 sezonu İzmir U14 Grupları belli oldu. 19 gruptan oluşan ligde 149 takım mücadele edecek.
İzmir U14 ligi grupları ve 1.hafta maçları şu şekilde oluştu ;
SPOR SERVİSİMİZ OLARAK TÜM TAKIMLARIMIZA YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLERİZ…
1.GRUP
- 1 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ
- 2 DİKİLİ BELEDİYE SPOR
- 3 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
- 4 BERGAMA BELEDİYE SPOR
- 5 ALİAĞA GENÇ SPOR
- 6 AĞA SPOR
- 7 BERGAMA BAKIRÇAY
- 8 BERGAMA YILDIZLAR SPOR
- BERGAMA BELEDİYE SPOR – BERGAMA BAKIRÇAY
- ALİAĞA GENÇ SPOR – AĞA SPOR
- BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ – DİKİLİ BELEDİYE SPOR
- BERGAMA YILDIZLAR SPOR – DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
2.GRUP
- 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
- 2 MALTEPE BELEDİYE SPOR
- 3 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
- 4 ASARLIK GENÇLİK SPOR
- 5 ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
- 6 YAHŞELLİ GENÇLİK
- 7 YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK
- 8 MENEMEN GENÇLİK SPOR
- ASARLIK GENÇLİK SPOR – ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
- KOYUNDERE GENÇLİK SPOR – ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
- MALTEPE BELEDİYE SPOR – YAHŞELLİ GENÇLİK
- MENEMEN GENÇLİK SPOR – YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK
3.GRUP
- 1 HARMANDALI SPOR
- 2 DADAŞ SPOR
- 3 GÜZELTEPE GENÇLİK
- 4 KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE
- 5 KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR
- 6 EVKA-5 SPOR
- 7 EGEKENT GENÇLİK SPOR
- 8 HARMANDALIGÜCÜ SPOR
- EVKA-5 SPOR – EGEKENT GENÇLİK SPOR
- GÜZELTEPE GENÇLİK – DADAŞ SPOR
- HARMANDALI SPOR – KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR
- HARMANDALIGÜCÜ SPOR – KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE
4.GRUP
- 1 İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ
- 2 YEŞİLTEPE SPOR
- 3 TELLİBAHÇE SPOR
- 4 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
- 5 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR
- 6 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR
- 7 ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ
- 8 HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR
- ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR – ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
- HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR – ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ
- İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ – TELLİBAHÇE SPOR
- KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR – YEŞİLTEPE SPOR
5.GRUP
- 1 FİKRİ ALTAY SPOR
- 2 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR
- 3 KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR
- 4 ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR
- 5 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
- 6 BAYRAKLI ÖZGÜR FK
- 7 KARŞIYAKA YALI SPOR
- 8 GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ
- BAYRAKLI ÖZGÜR FK – ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
- FİKRİ ALTAY SPOR – ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR
- GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ – KARŞIYAKA YALI SPOR
- KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR – MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR
6.GRUP
- 1 KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR
- 2 ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ
- 3 YAMANLAR ESEN SPOR
- 4 BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ
- 5 ONUR GENÇLİK SPOR
- 6 İZMİR GENÇ MANİSALILAR
- 7 GAZİEMİR SARNIÇ SPOR
- 8 NAFİZ GÜRMAN SPOR
- GAZİEMİR SARNIÇ SPOR – ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ
- İZMİR GENÇ MANİSALILAR – BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ
- KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR – ONUR GENÇLİK SPOR
- NAFİZ GÜRMAN SPOR – YAMANLAR ESEN SPOR
7.GRUP
- 1 YENİ EVKA-4 SPOR
- 2 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK
- 3 ULUCAK SPOR
- 4 YOL SPOR
- 5 BORNOVA 1881 SPOR
- 6 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.
- 7 BORNOVA BELEDİYE SPOR
- 8 BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR
- BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. – BORNOVA BELEDİYE SPOR
- BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR – BORNOVA 1881 SPOR
- ULUCAK SPOR – YENİ EVKA-4 SPOR
- YOL SPOR – ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK
8.GRUP
- 1 ÖZÇAMDİBİ SPOR
- 2 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
- 3 MEVLANA KONURCA SPOR
- 4 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ
- 5 SMYRNA ATLETİK SPOR
- 6 KEMALPAŞA 1923 SPOR
- 7 BORNOVA HİTAB SPOR
- 8 PERFORMAN GELİŞİM SPOR KULÜBÜ
- ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ – BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
- KEMALPAŞA 1923 SPOR – BORNOVA HİTAB SPOR
- MEVLANA KONURCA SPOR – PERFORMAN GELİŞİM SPOR KULÜBÜ
- ÖZÇAMDİBİ SPOR – SMYRNA ATLETİK SPOR
9.GRUP
- 1 ARMUTLU SPOR
- 2 ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR
- 3 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR
- 4 ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR
- 5 ÇAMDİBİ SPOR
- 6 MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR
- 7 PINARGÜCÜ SPOR
- 8 TE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜ
- ÇAMDİBİ SPOR – ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR
- ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR – ARMUTLU SPOR
- ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR – PINARGÜCÜ SPOR
- MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR – TE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜ
10.GRUP
- 1 BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR
- 2 GENÇ ÖZGÜR SPOR
- 3 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
- 4 ÇAMKULE SPOR
- 5 BORNOVA KANDERE SPOR
- 6 İZMİR BELEDİYE SPOR
- 7 YEŞİLÇAM SPOR
- YEŞİLÇAM SPOR – BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
- BORNOVA KANDERE SPOR – İZMİR BELEDİYE SPOR
- GENÇ ÖZGÜR SPOR – ÇAMKULE SPOR
11.GRUP
- 1 1925 MANAVKUYU GENÇLİK ve SPOR
- 2 KAYA SPOR
- 3 HİLAL SPOR
- 4 EFELERGÜCÜ SPOR
- 5 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
- 6 1923 ALSANCAK SPOR
- 7 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ
- 8 KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜ
- EFELERGÜCÜ SPOR – 1925 MANAVKUYU GENÇLİK ve SPOR
- EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ – 1923 ALSANCAK SPOR
- GÜLTEPEGÜCÜ SPOR – KAYA SPOR
- HİLAL SPOR – KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜ
12.GRUP
- 1 TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR
- 2 BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL
- 3 ESKİ İZMİR GENÇLİK
- 4 BASIN SİTESİ SPOR
- 5 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
- 6 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
- 7 BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ
- 8 İZMİR 1461 SPOR
- ESKİ İZMİR GENÇLİK – BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ
- İZMİR 1461 SPOR – BASIN SİTESİ SPOR
- İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR – TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR
- İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK – BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL
13.GRUP
- 1 DÖRTYOL SPOR
- 2 İZMİRSPOR
- 3 KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK
- 4 GÜMÜŞORDU GENÇ FK
- 5 KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
- 6 KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR
- 7 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ
- 8 KARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜ
- İZMİRSPOR – GÜMÜŞORDU GENÇ FK
- KARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜ – DÖRTYOL SPOR
- KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ – KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR
- KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ – KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK
14.GRUP
- 1 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR
- 2 ÖZEN SPOR
- 3 ŞİRİNYER SPOR
- 4 BUCA EFELER SPOR
- 5 BUCA BELEDİYE SPOR
- 6 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
- 7 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.
- 8 BUCA AKINCILAR ELİT SPOR
- BUCA BELEDİYE SPOR – BUCA AKINCILAR ELİT SPOR
- BUCA EFELER SPOR – 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
- GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. – ŞİRİNYER SPOR
- ÖZEN SPOR – ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR
15.GRUP
- 1 İŞÇİEVLERİ SPOR
- 2 KOZAĞAÇ SPOR
- 3 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
- 4 KURUÇEŞME SPOR
- 5 GÜRALTAY SPOR
- 6 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ
- 7 BORNOVA ATA SPOR
- KURUÇEŞME SPOR – BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
- GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ – KOZAĞAÇ SPOR
- İŞÇİEVLERİ SPOR – GÜRALTAY SPOR
16.GRUP
- 1 GAZİEMİR SPOR
- 2 GAZİEMİR ONUR SPOR
- 3 MESEV GENÇLİK VE SPOR
- 4 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
- 5 MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ
- 6 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR
- 7 GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
- SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR – GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
- GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ – MESEV GENÇLİK VE SPOR
- MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ – GAZİEMİR ONUR SPOR
17.GRUP
- 1 TORBALI SAYGIN SPOR
- 2 TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR
- 3 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR
- 4 SELÇUK EFES SPOR
- 5 SELÇUK ÇAMLIK SPOR
- 6 TORBALIGÜCÜ GENÇLİK
- 7 AYRANCILAR GENÇLİK
- TORBALI SAYGIN SPOR – SELÇUK ÇAMLIK SPOR
- SELÇUK EFES SPOR – TORBALIGÜCÜ GENÇLİK
- TORBALI ÇAYBAŞI SPOR – TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR
18.GRUP
- 1 KİRAZ 1 EYLÜL SPOR
- 2 ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR
- 3 BAYINDIR SPOR
- 4 ÖDEMİŞ SPOR
- 5 TİRE BELEDİYE SPOR
- 6 TİREGENÇ 1970 SPOR
- 7 GENÇ TİREGÜCÜ SPOR
- TİREGENÇ 1970 SPOR – GENÇ TİREGÜCÜ SPOR
- KİRAZ 1 EYLÜL SPOR – TİRE BELEDİYE SPOR
- ÖDEMİŞ SPOR – ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR
19.GRUP
- 1 ALAÇATI SPOR
- 2 İZMİRGÜCÜ SPOR
- 3 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL
- 4 MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR
- 5 ÇEŞME BELEDİYE SPOR
- 6 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR
- 7 URLA BELEDİYESİ SPOR
- 8 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
- BALÇOVA BELEDİYE TERMAL – ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
- ÇEŞME BELEDİYE SPOR – ALAÇATI SPOR
- GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR – MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR
- İZMİRGÜCÜ SPOR – URLA BELEDİYESİ SPOR
LİGLERİMİZİN BAŞLAMA TARİHLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.”
SÜPER AMATÖR LİG : 30.09.2023
U 18 LİGİ 1AK : 16.09.2023
U 16 LİGİ : 09.09.2023
U 14 LİGİ : 09.09.2023
U 12 LİGİ : 23.09.2023
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE