ÖZEL HABERSON DAKİKA

KARABAĞLAR FK BAŞKANI NEJAT KUNAL’DAN AÇIKLAMA

“32 Maç Yenilmezlik Ve Yine Şampiyonluk… Gururluyuz, Mutluyuz. Ama, dile kolay kırılması güç bir rekora gidiyoruz. “

“Şampiyonluk geldiği halde, halen ne arayanımız, ne soranımız, ne onurlandıranımız, ne de ödül verenimiz var, artık beklentimizde yok … “

İzmir Karabağlar Futbol Kulübü, bu hafta oynadığı maç sonrası Türkiye profesyonel ligleri ve amatör liglerdeki 32 maçlık yenilmezlik serisiyle yeni bir rekora imza atmış oldu.Başkan Kunal “Biz sevinci de mutluluğu da üzüntüyü de kendi içimizde yaşarız. Hedefimiz yokken bir anda kendimizi potanın içinde bulduk ve hedefimizi revize ederek şuan Bal ligi olarak belirledik.” dedi.

HEM ŞAMPİYONLUĞUNU, HEM YENİ REKORUNU İLAN ETTİ…

Sami Gider İzmir Süper amatör ligi D grubu takımlarından Karabağlar FK bu hafta oynadığı ve 1-0 kazandığı İzmir Belediyespor maçı sonrası puan farkını 7’ye çıkardı ve namağlup şampiyonluğunu ilan etti. İzmir Karabağlar Futbol Kulübü, bu maç sonrası Türkiye profesyonel ligleri ve amatör liglerdeki 32 maçlık yenilmezlik serisiyle yeni bir rekora imza atmış oldu.

SİTEMİMİZ BAĞLI BULUNDUĞUMUZ KURUMLARA…

“Amatör bir takım olarak İzmir ve Türkiye’ye örnek olacak bir başarı ile halen ödüllendirilmeyi beklediklerini ama kimsenin ilgisini çekemediklerini belirten başkan Nejat Kunal buruk bir sevinç yaşadıklarını ve artık kendilerini anlatmak adına yorulmak istemediklerini belirtti. Sayfalarımıza sitem dolu çok özel açıklamalarda bulunan Karabağlar FK başkanı Nejat Kunal sözlerine şu şekilde devam etti.;“ Öncelikle başkanlığımın ikinci sezonu ikinci kez namağlup şampiyonluk…Bana bu onuru yaşatan başta hocam Göksel Demirel’i ,genel kaptanımız Haydar Çiçek’ i ve özverili fedakar yürekli oyuncularımı tebrik ederim. Tüm ekibim her şeyin en güzeline layık, arka arkaya 32 maç ve yenilmezlik dile kolay kırılması güç bir rekora gidiyor ve hep sitemim biliyorsunuz üstlerimiz kurumlar kuruluşlar, Şampiyonluk geldiği halde halen ne arayanımız, ne soranımız, ne onurlandıran, nede ödül verenimiz yok, artık beklentimizde yok, korkumuzda, Allah hepsinin çarşısına pazar versin bizden uzak olsunlar, biz sevinci de mutluluğu da üzüntüyü de kendi içimizde yaşarız. Hedefimiz yokken biranda kendimizi potanın içinde bulduk ve hedefimizi revize ederek şuan Bal ligi olarak belirledik. Bu arena da bu dakikadan sonra karşımıza kim çıkarsa çıksın savaşımızı sahada 11 yürekli oyuncumuz ve başındaki tecrübeli hocamızla vereceğiz. Allah yardımcımız olsun, bize Bal ligi mutluluğunu yaşatsın, saygılar sevgiler…”

HABER – Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.