U17 LİGİNDE 5.HAFTA …
13 Grup ve 130 takım ile başlayan ligde takımların 5. hafta maçları…
TEKRAR HATIRLAYALIM ; 04 ŞUBAT-2023 tarihinde , İZMİR U17 LİGİ , 2022-2023 SEZONU 5.hafta oynanan maçlarının sonuçları ve puan durumları şu şekilde oluştu ;
1.GRUP
- BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 3 – 2 BERGAMA BELEDİYE SPOR
- BERGAMA YILDIZLAR SPOR 5 – 0 ALİAĞA KÖRFEZ SPOR
- DİKİLİ BELEDİYE SPOR 3 – 0 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
- DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 2 – 2 AĞA SPOR
- FOÇA BELEDİYE SPOR – KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR
- 1 DİKİLİ BELEDİYE SPOR – 15
- 2 BERGAMA YILDIZLAR SPOR – 13
- 3 BERGAMA BELEDİYE SPOR – 12
- 4 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ – 12
- 5 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ – 8
- 6 ALİAĞA KÖRFEZ SPOR – 6
- 7 AĞA SPOR – 4
- 8 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. – 0
- 9 FOÇA BELEDİYE SPOR –3
- 10 KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR –3
2.GRUP
- DADAŞ SPOR 4 – 2 ÇİĞLİ MALTEPE SPOR
- GÜZELTEPE GENÇLİK 1 – 2 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR
- HARMANDALI SPOR 0 – 6 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
- HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR 3 – 3 ASARLIK GENÇLİK SPOR
- KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR 1 – 8 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
- 1 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 15
- 2 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 15
- 3 GÜZELTEPE GENÇLİK 9
- 4 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 9
- 5 ASARLIK GENÇLİK SPOR 8
- 6 DADAŞ SPOR 7
- 7 HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR 7
- 8 HARMANDALI SPOR 3
- 9 ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 0
- 10 KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR – 0
3.GRUP
- FİKRİ ALTAY SPOR 3 – 1 EGEKENT GENÇLİK SPOR
- KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 1 – 3 DENİZ SPOR
- KARŞIYAKA YALI SPOR 1 – 1 DEDEBAŞI SPOR
- MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 3 – 5 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
- TELLİBAHÇE SPOR – YEŞİLTEPE SPOR
- 1 DENİZ SPOR – 15
- 2 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR -13
- 3 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR – 9
- 4 FİKRİ ALTAY SPOR – 9
- 5 KARŞIYAKA YALI SPOR – 7
- 6 DEDEBAŞI SPOR – 7
- 7 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR – 6
- 8 EGEKENT GENÇLİK SPOR – 4
- 9 YEŞİLTEPE SPOR – -3
- 10 TELLİBAHÇE SPOR – -3
4.GRUP
- BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR 2 – 0 BORNOVA BELEDİYE SPOR
- BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. 0 – 10 BAYRAKLI ÖZGÜR FK
- BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR – BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ
- KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 3 – 2 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR
- NAFİZ GÜRMAN SPOR 8 – 1 ONUR GENÇLİK SPOR
- 1 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR -15
- 2 BAYRAKLI ÖZGÜR FK – 13
- 3 NAFİZ GÜRMAN SPOR -10
- 4 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR – 10
- 5 BORNOVA BELEDİYE SPOR – 8
- 6 BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ -6
- 7 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR – 4
- 8 BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR – 3
- 9 ONUR GENÇLİK SPOR – 0
- 10 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. – 0
5.GRUP
- BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 0 – 1 BORNOVA HİTAB SPOR
- ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 – 7 BORNOVA 1881 SPOR
- GENÇ ÖZGÜR SPOR 0 – 3 ARMUTLU SPOR
- GÖKOVA SPOR 1 – 0 ALTINDAĞ SPOR
- ÖZÇAMDİBİ SPOR 1 – 2 BORNOVA KANDERE SPOR
- 1 BORNOVA HİTAB SPOR – 13
- 2 ÖZÇAMDİBİ SPOR – 12
- 3 BORNOVA 1881 SPOR – 11
- 4 BORNOVA KANDERE SPOR – 10
- 5 GÖKOVA SPOR – 7
- 6 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ – 5
- 7 ALTINDAĞ SPOR – 4
- 8 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR – 3
- 9 ARMUTLU SPOR – 3
- 10 GENÇ ÖZGÜR SPOR – 0
6.GRUP
- PINARGÜCÜ SPOR 5 – 2 MEVLANA KONURCA SPOR
- ULUCAK SPOR 0 – 3 KEMALPAŞA 1923 SPOR
- YOL SPOR 0 – 5 İZMİRGÜCÜ SPOR
- ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK 0 – 3 İZMİR BARBAROS SPOR
- İLKADIM SPOR 0 – 3 BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR
- 1 İZMİRGÜCÜ SPOR -13
- 2 PINARGÜCÜ SPOR – 13
- 3 KEMALPAŞA 1923 SPOR – 9
- 4 İLKADIM SPOR – 7
- 5 ULUCAK SPOR – 7
- 6 MEVLANA KONURCA SPOR – 6
- 7 YOL SPOR – 6
- 8 BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR – 3
- 9 İZMİR BARBAROS SPOR – 3
- 10 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK – -3
7.GRUP
- EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 – 0 1925 GENÇLİK VE SPOR
- GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR 2 – 2 1923 ALSANCAK SPOR
- GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 0 – 1 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR
- ÜLKÜ SPOR 0 – 6 ÇAMDİBİ SPOR
- ALTINIRMAK SPOR 4 – 2 İZMİR DEMİR SPOR
- 1 ALTINIRMAK SPOR – 12
- 2 ÇAMDİBİ SPOR – 12
- 3 İZMİR DEMİR SPOR – 7
- 4 GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR – 7
- 5 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR – 7
- 6 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ – 4
- 7 1925 GENÇLİK VE SPOR – 3
- 8 ÜLKÜ SPOR – 3
- 9 1923 ALSANCAK SPOR – 1
- 10 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR – 0
8.GRUP
- KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ 0 – 3 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
- TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR 1 – 4 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
- ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR 0 – 3 ESKİ İZMİR GENÇLİK
- ŞİRİNYER SPOR 14 – 1 DÖRTYOL SPOR
- 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR 3 – 5 LİMONTEPE GENÇLİKSPOR
- 1 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK -12
- 2 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR – 12
- 3 ŞİRİNYER SPOR – 10
- 4 TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR – 10
- 5 LİMONTEPE GENÇLİKSPOR – 6
- 6 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR – 6
- 7 DÖRTYOL SPOR – 6
- 8 ESKİ İZMİR GENÇLİK – 6
- 9 KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ – 0
- 10 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR -0
9.GRUP
- KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR 2 – 5 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ
- KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 0 – 5 İZMİRSPOR
- KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK 3 – 1 İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ
- MİNİKORDU SPOR 0 – 4 İZMİR 1461 SPOR
- SMYRNA ATLETİK SPOR – YEŞİLYURT SPOR
- 1 İZMİRSPOR – 15
- 2 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ – 12
- 3 KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK – 11
- 4 KARABAĞLAR SEVGİ SPOR – 8
- 5 İZMİR 1461 SPOR – 8
- 6 KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR- 6
- 7 SMYRNA ATLETİK SPOR – 5
- 8 MİNİKORDU SPOR – 3
- 9 İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ – 0
- 10 YEŞİLYURT SPOR – 0
10.GRUP
- GÜRALTAY SPOR 0 – 5 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.
- İŞÇİEVLERİ SPOR 2 – 1 BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK
- KOZAĞAÇ SPOR 0 – 7 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
- KURUÇEŞME SPOR 0 – 2 BUCA EFELER SPOR
- ÖZEN SPOR 6 – 1 EVKA-1 SPOR
- 1 BUCA EFELER SPOR -15
- 2 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR -13
- 3 KURUÇEŞME SPOR – 10
- 4 ÖZEN SPOR – 7
- 5 BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK – 7
- 6 EVKA-1 SPOR- 6
- 7 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. – 6
- 8 İŞÇİEVLERİ SPOR – 6
- 9 GÜRALTAY SPOR – 3
- 10 KOZAĞAÇ SPOR – 0
11.GRUP
- GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK 4 – 8 GAZİEMİR SPOR
- SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR 3 – 1 GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ
- SARNIÇ GENÇLİKSPOR 0 – 3 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ
- MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR 3 – 0 BORNOVA ATA SPOR
- BUCA BELEDİYE SPOR 11 – 0 HİLAL SPOR
- 1 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ -15
- 2 MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR – 15
- 3 BUCA BELEDİYE SPOR – 12
- 4 GAZİEMİR SPOR – 12
- 5 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR -1 6
- 6 SARNIÇ GENÇLİKSPOR – 6
- 7 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK – 6
- 8 GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ – 3
- 9 BORNOVA ATA SPOR – 0
- 10 HİLAL SPOR – 0
12.GRUP
- ÖDEMİŞ SPOR 4 – 0 ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR
- TİRE 2021 FK 2 – 1 KİRAZ 1 EYLÜL SPOR
- TİRE BELEDİYE SPOR 3 – 2 BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ
- TİREGENÇ 1970 SPOR 0 – 3 BAYINDIR SPOR
- TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 1 – 4 TORBALI SPOR
- 1 TORBALI SPOR – 12
- 2 TİRE BELEDİYE SPOR -12
- 3 ÖDEMİŞ SPOR – 10
- 4 BAYINDIR SPOR – 10
- 5 BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ – 10
- 6 TİRE 2021 FK – 7
- 7 TİREGENÇ 1970 SPOR – 3
- 8 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR – 3
- 9 KİRAZ 1 EYLÜL SPOR – 0
- 10 ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR – 0
13.GRUP
- ÇEŞME BELEDİYE SPOR 6 – 1 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR
- URLA BELEDİYESİ SPOR 8 – 2 BALÇOVA SPOR
- BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 0 – 0 YELKİ SPOR
- GÜMÜLDÜR SPOR 1 – 5 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
- 1 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL – 13
- 2 URLA BELEDİYESİ SPOR – 9
- 3 ÇEŞME BELEDİYE SPOR – 9
- 4 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ – 8
- 5 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR – 4
- 6 BALÇOVA SPOR – 4
- 7 YELKİ SPOR – 4
- 8 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR – 4
- 9 GÜMÜLDÜR SPOR -0
Ülkece yaşadığımız deprem felaketi sonrası yeniden başlayan liglerimizde , 4-10 Mart 2023 tarihleri arasında İzmir’ de oynanacak olan müsabakaların programı için linke Tıklayabilirsiniz… ;
http://www.izmiraskf.com/program
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE